załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

SPORT - WYŚCIGI WSBK I WSS

Udane testy Walkowiaka w Misano

Informacja prasowa
05-04-2011, 11:27
OCEŃ ARTYKUŁ Udane testy Walkowiaka w Misano kliknij i przesuń wskaźnik
<b>Marcin Walkowiak</b>
Marcin Walkowiak

Marcin Walkowiak, który za dwa tygodnie rozpocznie swój drugi sezon startów w międzynarodowym motocyklowym pucharze FIM Superstock 1000, ma za sobą udane testy na włoskim torze Misano.

20-letni reprezentant zespołu Bogdanka PTR Honda, najmłodszy Mistrz Polski w wyścigach motocyklowych przez trzy dni testował Hondę CBR1000RR, przygotowaną przez brytyjskich specjalistów z firmy PTR, o ponad sekundę poprawiając swoje czasy okrążeń z ubiegłorocznej rundy FIM Superstock 1000 na torze Misano.

Już za dwa tygodnie Poznaniak weźmie udział w I rundzie sezonu na holenderskim torze w Assen, gdzie w mistrzostwach świata klasy Supersport wystartują jego zespołowi koledzy z ekipy Bogdanka PTR Honda – Polak, Paweł Szkopek i Brytyjczyk, James Ellison.

Już w najbliższą środę o godzinie 6.50 zawodnicy będą gośćmi programu "Kawa czy Herbata" w TVP1. Więcej o Marcinie Walkowiaku oraz zespole Bogdanka PTR Honda pod adresem www.bogdankaracing.com oraz na profilu ekipy na portalach społecznościowych Facebook i Twitter, gdzie podczas weekendu w Assen odbędą się konkursy z nagrodami.

Marcin Walkowiak: "Po wizycie we Włoszech nie mogę już doczekać się pierwszego wyścigu. W Misano testowaliśmy nowe ustawienia i geometrię mojej Hondy CBR1000RR, wynikającą z zastosowania zawieszenia Ohlins. Na nowych ustawieniach czuję się bardzo komfortowo, a wyniki to odzwierciedlają. Choć były to treningi otwarte dla wszystkich motocyklistów, gdzie jazda nie była łatwa z powodu tłoku na torze, pojechałem o ponad sekundę szybciej niż rok temu podczas zawodów i jestem bardzo zadowolony. Była to także kolejna okazja do pracy z moim nowym szefem mechaników, Andy Jamisonem. Nasza współpraca układa się świetnie. Andy ma ogromne doświadczenie, które już pomaga mi w mądrzejszej i szybszej jeździe".

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

Ducati Breaks the Borders – Liban 2012 wersja hard

przedwczoraj
Wprawa do Libanu jakiej jeszcze nie było! Trzech kolegów, trzy motocykle Ducati, zabytki, inna kultura, a w tle zamieszki i konflikty, przez które miejmy nadzieję w nienaruszonym stanie przejadą nasi podróżnicy.
 
 
 
 
 

ARTYKUŁY POWIĄZANE

Joan Lascorz – groźba kalectwa nadal realna

17-05-2012
Po wypadku, który miał miejsce 2 kwietnia, stan zdrowia Joana Lacorza nadal jest poważny.
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms