Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

MotoGP

Grand Prix. Interesują Cię sporty motocyklowe i wyścigi MotoGP? Chcesz mieć pod ręką zawsze aktualny kalendarz MotoGP? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco z wyścigami motocyklowymi. Znajdziesz tutaj informacje, kiedy odbędą się najbliższe motocyklowe mistrzostwa świata, kto przeszedł kwalifikacje. Zdobędziesz także najnowsze wiadomości ze świata sportu motocyklowego i relacje z minionych motocyklowych GP, poznasz wyniki rywalizacji i podsumowania sezonów, obejrzysz liczne zdjęcia oraz filmy video. Zapraszamy do regularnych wizyt na naszym portalu!Witamy serdecznie w serwisie Motogen w dziale zajmującym się tematyką motocyklowego

14.11.2016

9 zwycięzców, spektakularne gleby i mnóstwo emocji – wideo podsumowanie MotoGP 2016r

MOTOGP
Zakończony wczoraj sezon MotoGP był niewątpliwie jednym z ciekawszych. Aż 9 różnych zawodników sięgnęło po zwycięstwo w poszczególnych eliminacjach. Największą liczbę z nich - pięć - skompletował tegoroczny Mistrz Świata - Marc Marquez.

13.11.2016

MotoGP 2016: Jorge Lorenzo zdobywa pożegnalne zwycięstwo dla Yamahy

MOTOGP
Jorge Lorenzo wygrał wyścig MotoGP w Walencji i tym samym godnie pożegnał się z zespołem Yamahy, w którym spędził 9 lat.

MotoGP 2016: Johann Zarco wygrywa wyścig Moto2 w Walencji

MOTOGP
Johann Zarco wygrał ostatni w tym sezonie wyścig Moto2. Tym samym zawodnik potwierdził swoją mistrzowską formę.

MotoGP 2016: Brad Binder wygrywa ostatni wyścig sezonu

MOTOGP
Pomimo problemów technicznych Brad Binder wygrał wyścig Moto3 w Walencji i tym samym potwierdził, że w pełni zasługuje na tytuł mistrzowski.

12.11.2016

MotoGP 2016: Jorge Lorenzo zdobywa pole position w Walencji

MOTOGP
Jorge Lorenzo postanowił godnie pożegnać się z Yamahą i sobotnie zmagania zakończył zdobywając pole position w kwalifikacjach i miażdżąc poprzedni rekord toru.

10.11.2016

Listy startowe Moto3, Moto2 i MotoGP na sezon 2017

MOTOGP
Włodarze serii MotoGP przedstawili listy startowe zawodników na sezon 2017.

30.10.2016

MotoGP 2016: Andrea Dovizioso wygrywa mokry wyścig MotoGP na Sepang

MOTOGP
Andrea Dovizioso został dziewiątym zawodnikiem w tym sezonie, który wygrał wyścig MotoGP.

MotoGP 2016: Johann Zarco dwukrotnym mistrzem świata Moto2!

MOTOGP
Johann Zarco zdobył na torze Sepang drugi w karierze tytuł mistrzowski w klasie Moto2. Jest to o tyle rzadkie osiągnięcie, że zazwyczaj już po zdobyciu pierwszego tytułu w tej klasie zawodnicy „uciekają” do klasy królewskiej.

MotoGP 2016: Francesco Bagnaia wygrywa dramatyczny wyścig Moto3 na Sepang

MOTOGP
Wyścig Moto3 w Malezji odbył się pod znakiem upadków. Do mety dojechało tylko 17 zawodników.

29.10.2016

MotoGP 2016: Przystanek Sepang

MOTOGP
W ten weekend odbędzie się ostatnia runda MotoGP na wschodniej półkuli i przedostatnia przed wielkim finałem. W klasie Moto2 walka o tytuł mistrzowski trwa. W Moto3 i MotoGP zawodnicy walczą już tylko o drugie i trzecie miejsce na podium.

26.10.2016

Marc Marquez: Najlepiej pamiętam wyścig brata [wywiad – cz. II]

MOTOGP
Marc Marquez jest już mistrzem świata MotoGP od przeszło tygodnia. Zdobył tytuł na japońskim torze Motegi. W minioną niedzielę wywrotka wyeliminowała go z wyścigu na australijskim torze Phillip Island. Już w nadchodzący weekend czeka nas kolejna runda, przedostatnia, tym razem w Sepang w Malezji. Zanim zaczniemy znów emocjonować się wyścigiem, przeczytajmy drugą część wywiadu z Markiem Marquezem.

23.10.2016

MotoGP 2016: Cal Crutchlow wygrywa na Phillip Island

MOTOGP
W wyścigu na torze Phillip Island swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie wywalczył Cal Crutchlow.

MotoGP 2016: Thomas Luthi wygrywa na ostatnich metrach toru Phillip Island

MOTOGP
Thomas Luthi wygrał wyścig Moto2 przez fotofinisz i zbliża się w klasyfikacji generalnej do Johanna Zarco, który jeszcze musi poczekać na przypieczętowanie tytułu mistrzowskiego.

MotoGP 2016: Brad Binder potwierdza mistrzowską formę wygrywając w Australii

MOTOGP
Brad Binder wygrał wyścig klasy Moto3 na torze Phillip Island i tym samym potwierdził, że w pełni zasługuje na tytuł mistrzowski.

21.10.2016

Nicky Hayden zastąpi Daniego Pedrosę w wyścigu na Phillip Island

MOTOGP
Rankiem naszego czasu zakończyły się pierwsze treningi wolne zawodników Moto3, Moto2 i MotoGP na torze Phillip Island w Australii. Marc Marquez jest już wyluzowany po tym, gdy w minioną niedzielę został mistrzem świata. Będziemy więc obserwować walkę o drugie miejsce miedzy zawodnikami Yamahy - Valentino Rossim i Jorge Lorenzo. W wyścigu wystartuje mistrz świata z 2006 r. Nicky Hayden.

18.10.2016

Marc Marquez: Daję sobie 9,5 punktu (na 10) [wywiad - cz. I]

MOTOGP
W niedzielę Marc Marquez został mistrzem świata MotoGP. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze trzy wyścigi, które Hiszpan mógłby już sobie odpuścić. W wywiadzie mówi m.in., że zwycięstwo nie przyszło mu tak łatwo, jak mogłoby się wydawać.

16.10.2016

MotoGP 2016: Marc Marquez zdobywa tytuł mistrza świata na Twin Ring Motegi

MOTOGP
Honda nie mogła sobie wymarzyć lepszego uczczenia 50 lat startów w MotoGP. Marc Marquez wygrał wyścig na Twin Ring Motegi i tym samym zdobył trzeci tytuł mistrzowski w klasie królewskiej.

14.10.2016

MotoGP 2016: Zawodnicy powalczą na terytorium Hondy

MOTOGP
W ten weekend zawodnicy cyklu MotoGP wystartują na torze Twin Ring Motegi w Japonii. Będzie to pierwsza z trzech rund rozgrywanych na wschodniej półkuli. Losy tytułu mistrzowskiego w klasie Moto3 są już rozstrzygnięte. Walka trwa w klasach Moto2 i MotoGP.

29.09.2016

Kto może zdobyć tytuł dla Ducati? Crutchlow stawia na Marqueza

MOTOGP
Cal Crutchlow powiedział, że to Marquez byłby pewniakiem do zdobycia tytułu mistrzowskiego dla Ducati.

25.09.2016

MotoGP 2016: Marc Marquez wygrywa GP Aragonii i powiększa przewagę

MOTOGP
Marc Marquez wygrał niedzielny wyścig MotoGP na MotorLand Aragon i oddala się punktowo od zawodników Yamahy.