załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

SPORT - WYŚCIGI MOTOCROSS

Kicking Up Dirt – książka Ashley Fiolek

Iza Prochal
14-12-2010, 12:03
OCEŃ ARTYKUŁ Kicking Up Dirt – książka Ashley Fiolek kliknij i przesuń wskaźnik
<b>Ashley Fiolek</b> udowodniła, że oprócz doskonałej formy na <b>torze motocrossowym</b>, dysponuje wystarczająco lekkim piórem, by móc napisać <b>autobiografię</b>.
Ashley Fiolek udowodniła, że oprócz doskonałej formy na torze motocrossowym, dysponuje wystarczająco lekkim piórem, by móc napisać autobiografię.

Ashley Fiolek udowodniła, że oprócz doskonałej formy na torze motocrossowym, dysponuje wystarczająco lekkim piórem, by móc napisać autobiografię.


Z reguły książki autobiograficzne piszą ludzie w podeszłym wieku, którzy chcą w ten sposób podsumować swoje życie. Ashely jest bardzo młodą osobą, jednak w jej przypadku taki rodzaj literatury nie dziwi – niesłysząca dziewczyna zaczęła jeździć na motocyklu w wieku 7 lat, w wieku lat 16 była już profesjonalną zawodniczką. Teraz ma 19 lat i opisuje swoją historię walki z przeciwnościami losu i drogi na sam szczyt, która definitywnie zasługuje na podsumowanie. Sama zawodniczka z lekkim zdziwieniem stwierdza, że dopiero jako dziecko błagała ojca, by pozwolił jej jeździć na crossowym motocyklu, a teraz? Zdobyła złoto podczas X-Games Women's Moto-X i dwukrotnie wygrała American Motocross Women's Championship, choć to naturalnie nie wszystkie jej osiągnięcia.


Travis Pastrana określił Ashely Fiolek jako twardą, pewną siebie i ambitną zawodniczkę, która przezwyciężyła tyle trudności w swoim życiu, żeby wiedzieć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka "Kicking Up Dirt" potwierdza jego słowa. Pozstaje nam tylko życzyć Ashely, by powstało wiele kolejnych tomów. Niestety, na razie "Kicking Up Dirt" jest dostępna wyłącznie w języku angielskim.


Wszystkim fanom Ashley polecamy wywiad z nią, który publikowaliśmy tutaj oraz sesję zdjęciową na jej stronie internetowej.

FILMY

Ashley Fiolek opowiada o swojej książce.
Komentarze użytkowników
(3)
15-12-2010 10:35
~Teodor
Podziwiam, za sukces w tak młodym wieku. Często słyszymy o dokonaniach nastolatków i nastolatek za granicą. Żyjąc tam mają większe możliwości. W naszym kraju jest mnóstwo młodych, zdolnych ludzi.Niestety nie mają pieniędzy, by móc się rozwijać.
14-12-2010 20:25
~herbaciana
Powodzenia i działaj dalej. Gratulujemy autobiografii
14-12-2010 18:11
~gertrudek
Dziewczyna jest niesamowita. Z miłą chęcią bym kupił jej książkę. Mam nadzieję, że pewnego dnia będzie dostępna w języku polskim. Powodzenia Ashley!

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

ARTYKUŁY POWIĄZANE

Scorpion MX głównym bohaterem Motocrossowego GP Włoch

08-05-2012
Trzecia runda mistrzostw FIM potwierdza wyższość Pirelli dzięki zwycięstwom Herlingsa i Pourcela odpowiednio w klasach MX2 i MX1.
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms