Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Inne

Relacje z zawodów sportowych. Żużel, wyścig Isle of Man I wiele innych.

20.11.2014

Milwaukee Yamaha nie pojawi się na Isle of Man TT 2015

  INNE
Team Milwaukee Yamaha poinformował, że nie wystawi żadnego zawodnika podczas przyszłorocznego Tourist Trophy na Isle of Man.

15.11.2014

Grand Prix Macau 2014: Easton rozbił bank

  INNE
W sobotę odbyła się 48. edycja motocyklowego Grand Prix Macau, które można uznać za imprezę zamykającą sezon wyścigów ulicznych. Wyścig był spektaklem jednego aktora, ale walka o drugie miejsce z pewnością przyprawiła niejedną osobę o zawał serca.

13.11.2014

Macau Motorcycle Grand Prix już w sobotę!

  INNE
Motocyklowe GP Macau z powodzeniem może równać się z szalonymi imprezami drogowymi rozgrywanymi w Wielkiej Brytanii. Otoczenie toru w klimatach Mad Max, brak piaskownic, betonowe bandy i zawrotne prędkości - to wszystko sprawia, że jest to jeden z najbardziej emocjonujących wyścigów w sezonie.

27.10.2014

Michael Dunlop odchodzi z BMW

  INNE
Od soboty w brytyjskich portalach internetowych krążą plotki, że w sezonie 2015 Michael Dunlop nie będzie jeździł w barwach BMW Motorrad.

09.10.2014

Macau GP 2014: Lista startowa

  INNE
W dniach od 13 do 16 listopada odbędzie się kolejna edycja Macau Grand Prix. Podczas tej imprezy startują zarówno samochody jak i motocykle, a emocje są ogromne ze względu na budowę toru. W Macau próżno szukać piaskownic czy żwiru, ale za to są betonowe bandy.

22.09.2014

Suzuki wygrywa 24h Le Mans, Yamaha z tytułem mistrza świata endurance

  INNE
W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Świata Endurance. Wyścig to oczywiście legendarne 24h Le Mans. Na torze triumfowała ekipa Suzuki Endurance Racing Team, ale w klasyfikacji generalnej zwyciężył team Yamaha Racing GMT 94 Michelin.

12.09.2014

Ian Hutchinson przesiada się na Kawasaki

  INNE
Po niezbyt udanym powrocie Ian Hutchinson postanowił przesiąść się z Yamahy na Kawasaki. Pomimo, że zawodnik doskonale poradził sobie w ubiegłorocznym Macau Grand Prix, to w pozostałych wyścigach już nie poszło mu tak dobrze. Teraz Hutchy zmienia barwy i motocykl.

04.09.2014

Wyścigi motocyklowe dla początkujących

  INNE
Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski wymagają już odpowiedniego przygotowania sprzętowego i kondycyjnego, a także sporej wprawy w prowadzeniu motocykla i doświadczenia w jeździe na torze wyścigowym. Jakie możliwości mieli amatorzy w tym roku i co ich czeka w przyszłym?

19.08.2014

Niesamowite emocje w Lidzbarku. Gollob wygrywa w swojej klasie!

  INNE
Kolejna runda Motocrossowych Mistrzostw Polski za nami. Tym razem zawodnicy klas MX2, MX Masters, MX2 Junior, MX Open, MX Quad ścigali się na torze w Lidzbarku Warmińskim. Dwa dni zawodów przebiegały w zupełnie różniących się warunkach. Sobota to walka na dosyć mokrym torze, niedziela natomiast to zawody w idealnych warunkach atmosferycznych.

Hungarian Baja: fenomenalni quadowcy

  INNE
Tegoroczny Hungarian Baja okazał się jednym z najtrudniejszych przystanków cyklu Pucharu Świata FIA. Padający od kilku dni deszcz, w wielu miejscach zamienił trasę rywalizacji w błotniste bagna. Polscy kibice przekonali się jednak, że nasza przyszłość quadami stoi.

06.08.2014

Finał Daytona Speed-Day Cup i Speed-Day Trophy

  INNE
Podczas minionego weekendu odbyła się finałowa runda pucharu Daytona Speed-Day Cup. Była to również doskonała okazja do wręczenia nagród za Speed-Day Trophy. Dla zawodników obu cykli runda ta była wyjątkowa, ponieważ odbyła się przy największej w sezonie imprezie motocyklowej na torze w Poznaniu - wyścigach pucharu Alpe Adria oraz Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

22.07.2014

VI runda Daytona Speed-Day Cup i VII runda Speed Day Trophy

  INNE
Podczas ósmej edycji Speed Day odbyła się przedostatnia runda Daytona Speed-Day Cup oraz ostatnia runda Speed Day Trophy.

02.07.2014

Michael Dunlop pojedzie w Ulster GP

2 INNE
Już 11 sierpnia rozpoczyna się Ulster Grand Prix - motocyklowy wyścig uliczny, który reklamuje się jako najszybszy na świecie, a to za sprawą wysokich średnich prędkości okrążenia. Swój udział w imprezie zapowiedział Michael Dunlop.

20.06.2014

V runda Daytona Speed-Day Cup i Speed-Day Trophy

1 INNE
Podczas szóstej edycji Speed-Day odbyła się piąta runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Okręgu Poznańskiego, w skład których wchodzą Daytona Speed-Day Cup i Speed-Day Trophy.

06.06.2014

IOM TT 2014: Dunlop zdominował Senior TT!

  INNE
Piątek był ostatnim dniem wyścigów w trakcie tegorocznej edycji Isle of Man Tourist Trophy. Imprezę zamykały zmagania klas Lightweight oraz prestiżowego Senior TT.

05.06.2014

IOM TT 2014: Emocjonujący wyścig Sidecar

  INNE
W czwartek odbył się przełożony ze środy wyścig klasy Sidecar. Losy wyścigu rozstrzygnęły się dopiero na ostatnim okrążeniu.

04.06.2014

IOM TT 2014: Dziesiąte zwycięstwo Dunlopa

  INNE
Środa to przedostatni dzień wyścigowych zmagań na wyspie Man. Dzisiaj startowali zawodnicy klas TT Zero, Supersport i Sidecar. Wyścigi były bardzo emocjonujące. Nie obeszło się bez wypadków, ale na szczęście były one niegroźne.

IOM TT 2014: Śmiertelny wypadek w wyścigu Superstock

  INNE
Podczas wtorkowego wyścigu Superstock, w wypadku na drugim okrążeniu zginął Karl Harris.

03.06.2014

IOM TT 2014: Michael Dunlop wygrywa w Superstock

  INNE
Wtorek miał być dniem treningów, ale przesunięto z poniedziałku wyścig Superstock, który tym razem odbył się, ale z ponad godzinnym opóźnieniem. Zmagania były bardzo ciekawe chociaż los i motocykle spłatały figle kilku czołowym zawodnikom.

IOM TT 2014: Pierwszy wypadek śmiertelny

  INNE
Podczas poniedziałkowego wyścigu miał miejsce wypadek, w którym zginął jeden z zawodników klasy Supersport - Bob Price. Jest to pierwszy (i mamy nadzieję, że ostatni) śmiertelny wypadek podczas tegorocznego TT.

archiwum

1    1
...
10  11  12 
...
21   34

Opublikuj własne

Podziel się

Sonda

wypowiedz się

Promowane trasy

Brak tras
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści