załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

SKUTER PEUGEOT SATELIS - KATALOG SKUTERÓW

Peugeot Satelis

<B>Skuter Peugeot Satelis</B>
Skuter Peugeot Satelis
IMPORTER
SCOOTER Sp. z o.o.
 
ul. Strzelców Bytomskich 364A 41-935 BYTOM
 
(32) 289 53 89
 
 
 
OCENA UŻYTKOWNIKÓW Peugeot Satelis kliknij i przesuń wskaźnik

W 2006 roku Peugeot wypuścił na rynek model Satelis, oferowany w aż czterech wersjach silnikowych. Pojemności w jakich jest sprzedawany to: 125, 125 Compressor, 250 oraz 500 cm3. Ze względu na tak szeroki wachlarz wersji, Satelita możemy zaliczyć do kategorii zarówno skutera miejskiego jak i turystycznego.

 

Sylwetka pojazdu to piękne, lekko agresywne linie, oraz smukłe kształty. Komfort zapewni nam wygodna kanapa oraz dobre zawieszenie, a o bezpieczeństwo zadbają skuteczne tarczowe hamulce. Decydując się na zakup Satelis'a, warto dołożyć trochę pieniędzy do systemu ABS, który znacznie poprawi wspomniane już bezpieczeństwo.

Materiały powiązane z tym pojazdym:
Znaleziono 3 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Inne skutery Peugeot Wyników: 3

Peugeot V-Clic

07-06-2009
V-Clic, jest dosyć kontrowersyjnym skuterem Peugeota, gdyż jest to tak naprawdę chińska produkcja sygnowana logiem lwa. Niczym nie szokująca sylwetka V-Click'a wyglądająca jak przeciętny Chińczyk, może nie przypaść do gustu osobom wymagającym czegoś więcej.

Peugeot Elystar

07-06-2009
Elystar jest skuterem wywodzącym się z linii Elyseo. Jest to typowy skuter miejski mogący ubiegać się również o miano małego turystyka, po wcześniejszym zaopatrzeniu go w boczne kufry. Oferowany jest z jednostkami napędowymi o pojemnościach: 50, 125 oraz 150 ccm, o mocach odpowiednio: 4,2; 12 i 13,6 KM.

Peugeot Geopolis

06-06-2009
Geopolis jest mniejszym bratem turystycznego Satelisa. Jego przeznaczeniem jest zwinne poruszanie się po zakorkowanych ulicach wielkich miast. Skuter oferowany jest w trzech wersjach pojemnościowych: 125, 125 compressor i 250 ccm.
ANKIETA
Czy byłbyś zainteresowany MOTOGEN w wersji drukowanej?
TAK
NIE




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/8
« »
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms