załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

SKUTER GILERA RUNNER 200 VXR - KATALOG SKUTERÓW

Gilera Runner 200 VXR

<b>Skuter Gilera Runner 200 VXR</b>
Skuter Gilera Runner 200 VXR
IMPORTER
Euro Moto Trade Sp. z o. o.
 
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
 
(022) 533 45 00
 
 
 
PRODUCENT
Gilera
 
 
OCENA UŻYTKOWNIKÓW Gilera Runner 200 VXR kliknij i przesuń wskaźnik

Runner od zawsze znany był wśród skuterzystów jako niezawodny pojazd o sportowych zapędach, który stanowił idealną bazę dla wszelakich przeróbek. W roku 2006 został nieco odświeżony. Wszystkie linie unowocześniono, sprawiając, iż nowy model wydaje się bardziej „wyrośnięty”.

 

Zachowano wysoki tunel środkowy, będący charakterystycznym elementem tego jednośladu. Cała konstrukcja opiera się na solidnej, wzmocnionej ramie kołyskowej z cienkościennych rur stalowych. Komfort zapewni wygodna kanapa, dobre zawieszenie oraz koła: 14” z przodu i 13” z tyłu. 200-tka napędzana jest chłodzonym cieczą czterosuwowym, czterozaworowym silnikiem LEADER pojemności 200 cm3, zapewniającym znakomite osiągi. O skuteczne hamowanie dbają tarczowe hamulce z tarczami o średnicach: 240 mm z przodu, oraz 220 mm z tyłu. Gilera Runner  200 powstała z myślą o ludziach, którzy szukają sportowego, miejskiego skutera o większej pojemności.

Materiały powiązane z tym pojazdym:
Znaleziono 3 pasujących wyników.
Wyniki zostały podzielone na kategorie.

Wybierz wiersz z nazwą interesującej Cię kategorii, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania. Ponowne kliknięcie w ten wiersz anuluje przeglądanie wyników.

Inne skutery Gilera Wyników: 3

Gilera Runner RST

16-04-2009
Skuter Gilera Runner zawsze kojarzony były jako ciekawy stylistycznie pojazd ze sportowym zacięciem.

Gilera DNA

28-01-2009
Gilera była pierwszym producentem, który odważył się wprowadzić na rynek hybrydę motocykla i skutera.

Gilera Ice

28-01-2009
Praktyczny, pakowny skuter – tego o Ice powiedzieć nie można. Powstał on, aby szokować swoim wyglądem i służyć zabawie.
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms