NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 

ANKIETA

Skąd dowiedziałeś się o motogen.pl?
Google
fora motocyklowe
od znajomych
link z innej strony motocyklowej
nasza obecność na imprezach
serwis społecznościowy
inne



PATRONAT

1/5
« »

PARTNERZY

1/9
« »

działaj charytatywnie:



Subskrybuj RSS

CO AKTUALNIE TESTUJEMY?

Honda DN-01: 29 maja–5 czerwca

29-05-2009, 18:41
Do naszego Laboratorium testowego trafiło chyba największe dziwadło w historii redakcji. Skuter z silnikiem od Hondy Deauville, na którym siedzi się jak na motocyklu typu cruiser.

Honda CBR600RR C-ABS 2009: 19–27 maja 2009

27-05-2009, 22:21
Do naszego laboratorium testowego trafiła Honda CBR 600 RR, wyposażona w ABS najnowszej generacji. Sport z układem przeciwpoślizgowym. Czy to na pewno najlepszy pomysł?

Suzuki SFV 650 Gladius: 7–14 maja 2009

07-05-2009, 23:46
Gladius – rzymski miecz jako nazwa pojazdu kraju Samurajów? Trochę dziwne połączenie, za to wcale nie dziwny jest mix lekkiej i małej konstrukcji z ciągnącym od niskich obrotów silnikiem V2.
Copyright © 2006-2010: motogen.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego motogen.pl jest Inter Cars S.A. (Wydawca) z siedzibą w Warszawie, ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu motogen.pl.
partner technologiczny:
cms