-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

NACZELNY

Michał Brzozowski

Michał Brzozowski

Redaktor naczelny

Jeżdżę absolutnie wszystkim co ma dwa koła, ale nie robię tajemnicy z tego, że najbliższe są mi segmenty turystycznych enduro, supermoto oraz powernakedów. Kocham jednoślady, nienawidzę pisania wszystkich zaimków osobowych z wielkiej litery. Jako redaktor naczelny odpowiedzialny jestem nie tylko za treści, które już ukazały się na portalu, ale przede wszystkim za te, które dopiero powstaną.

REKLAMA

Anna Niewęgłowska

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Ania odpowiedzialna jest za sprzedaż reklam, koordynowanie patronatów medialnych i promocję portalu.

Już po pierwszym kontakcie znajdziecie z nią wspólny język. Możecie mieć wrażenie, że jeśli wypędzi się ją drzwiami, wróci do Was oknem. Z jednym tylko zastrzeżeniem. Będziecie niezwykle radzi z jej wizyty.

REDAKCJA

Jakub Olkowski

Jakub Olkowski

Redaktor
Kuba przygotowuje dla Was newsy, testuje motocykle oraz robi relacje z prezentacji nowych modeli.

 

Prywatnie całe życie jeździłem głównie motocyklami sportowymi, ale od pewnego czasu przychylnym okiem patrzę także na inne konstrukcje, głównie supermoto i cafe racery. W siodle od ponad dwudziestu lat, w redakcji od 2011 roku. Gdybym miał wybudować dom, najprawdopodobniej byłby to garaż z pomieszczeniem mieszkalnym. Jako redaktor portalu Motogen.pl staram się przedstawić w przystępny sposób wszelkie ciekawostki ze świata motocykli, historię kultowych modeli czy nowości rynkowe oraz przetestować jak największą liczbę wszelakich jednośladowych sprzętów.

JEŻDŻĘ: Yamaha XJR 1300

MULTIMEDIA

Tomek Parzychowski

fotograf
Tomek przygotowuje zdjęcia z testów motocykli i akcesoriów.

Człowiek o temperamencie wulkanu, czasem uśpionego. Nie omieszka sprawdzić v-maxa każdego testowego motocykla. Z punktu krwiodawstwa, wysyłają go na Shell'a. Ulubiona potrawa - adrenalina. Pracując łączy dwie pasje - motoryzację i fotografię.

z redakcją współpracują:

Bartłomiej Górecki

Współpracownik
Jestem człowiekiem wielu zainteresowań, który zawodowo związany jest z motocyklami od 2004 roku. Jako piewca żartów o niezrozumiałym sensie i pochodzeniu, pozostawiam swoich rozmówców w nastrojach przepełnionych inspiracją lub po prostu w zwykłym zakłopotaniu i braku zrozumienia ;)

Cenię sobie dynamiczną jazdę motocyklem i zapachy, których nie da się doświadczać w czasie jazdy autem. Przez mój garaż ciągle przewijają się motocykle różnych marek, z różnych roczników i w różnym stanie, sprawia mi to w życiu dużo radości.

Łukasz Bończak

Łukasz Bończak

Redaktor
(Mgr) Inżynier z zamiłowania i wykształcenia. Pasjonat jednośladów, zarówno tych starych jak i nowych, napędzanych silnikiem jak i mięśniami.

Swoją przygodę z motocyklami rozpoczął jeszcze w ubiegłym tysiącleciu, gdy w wieku 5 lat wujek Emil zabrał go na przejażdżkę „na zbiorniku” jego nowym pomarańczowym Ogarem 200. Potem po latach upragniony własny, pierwszy motocykl - Junak M10, którego sam wyremontował i posiada do dzisiaj… W sierpniu strzela im okrągła 20 rocznica. Potem były kolejne, nowocześniejsze sprzęty japońskie i europejskie... Nadal jednak jest w stanie rozróżnić po smaku benzynę uniwersalną od bezołowiowej (uniwersalna ma bardziej rzodkiewkowy posmak). Wszelkie nowinki techniczne dotyczące motoryzacji stara się przeanalizować pod kątem inżynieryjnym i wyjaśnić je w sposób zrozumiały dla każdego czytelnika.

Maciej Rajewski

Maciej "Emerson" Rajewski

Redaktor
Ortodoks wyścigów drogowych, wg niego wszystkie drogi prowadzą na Wyspę Man. Ultras MotoGP - dla niego nie pojechać na jedną z rund Mistrzostw Świata, to tak jak odwiedzić rodzinę na Skype.

Zajarany szeroko pojętym motocyklizmem. Jeśli poprosisz go o to, żeby w dwóch słowach opisał ten entuzjazm, odpowie: DO ODCINY! W jego garażu oprócz panującego chaosu, możesz zastać dwie litrowe maszyny z bogatą motocyklową historią na pokładzie. Wielką frajdę sprawia mu terroryzowanie miejskich ulic brawurową jazdą dwudziestosześcioletnią Vespą. Nie ma dla niego podziałów na moc i pojemność, na wszystkim co ma koła i silnik bawi się fantastycznie. Nie interesują go podwyżki cen paliw, zawsze leje za pięć dych.    

Kamil Wojciechowski

redaktor off-road
Kamil dostarcza Wam świeże porcje aktualności ze świata motocrossu i enduro. Możecie go spotkać wszędzie tam, gdzie toczy się rywalizacja na motocyklach terenowych. Z zapałem przetestuje dla Was motocykle off-road’owe.
TEL.: 696047747 JEŻDŻĘ: KTM 250sx-f, KTM 450exc, Yamaha R1 Rn12
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści