Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

NACZELNY

Michał Brzozowski

Redaktor naczelny

Jeżdżę absolutnie wszystkim co ma dwa koła, ale nie robię tajemnicy z tego, że najbliższe są mi segmenty turystycznych enduro, supermoto oraz powernakedów. Kocham jednoślady, nienawidzę pisania wszystkich zaimków osobowych z wielkiej litery. Jako redaktor naczelny odpowiedzialny jestem nie tylko za treści, które już ukazały się na portalu, ale przede wszystkim za te, które dopiero powstaną.

REKLAMA

Anna Niewęgłowska

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
Ania odpowiedzialna jest za sprzedaż reklam, koordynowanie patronatów medialnych i promocję portalu.

Już po pierwszym kontakcie znajdziecie z nią wspólny język. Możecie mieć wrażenie, że jeśli wypędzi się ją drzwiami, wróci do Was oknem. Z jednym tylko zastrzeżeniem. Będziecie niezwykle radzi z jej wizyty.

REDAKCJA

Jakub Olkowski

Jakub Olkowski

Redaktor
Kuba przygotowuje dla Was newsy, testuje motocykle oraz robi relacje z prezentacji nowych modeli.

 

Prywatnie całe życie jeździłem głównie motocyklami sportowymi, ale od pewnego czasu przychylnym okiem patrzę także na inne konstrukcje, głównie supermoto i cafe racery. W siodle od ponad dwudziestu lat, w redakcji od 2011 roku. Gdybym miał wybudować dom, najprawdopodobniej byłby to garaż z pomieszczeniem mieszkalnym. Jako redaktor portalu Motogen.pl staram się przedstawić w przystępny sposób wszelkie ciekawostki ze świata motocykli, historię kultowych modeli czy nowości rynkowe oraz przetestować jak największą liczbę wszelakich jednośladowych sprzętów.

JEŻDŻĘ: Kawasaki ZX10R

MULTIMEDIA

Tomek Parzychowski

fotograf
Tomek przygotowuje zdjęcia z testów motocykli i akcesoriów.

Człowiek o temperamencie wulkanu, czasem uśpionego. Nie omieszka sprawdzić v-maxa każdego testowego motocykla. Z punktu krwiodawstwa, wysyłają go na Shell'a. Ulubiona potrawa - adrenalina. Pracując łączy dwie pasje - motoryzację i fotografię.

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści