-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

04.04.2014

Dalej się nie da...

  GRUPY
Od urodzenia uciekają z miasta do lasów Puszczy Nadnoteckiej. Aśka i Daniel. Jak się po dwudziestu paru latach okazało, mieszkali w domach oddalonych od siebie o 15minut marszu. Tam też poznali się parę lat temu w pięknych okolicznościach przyrody i tak im już zostało: byle razem i byle w otoczeniu cudów natury. A jak powszechnie wiadomo, jednym z tych cudów jest machina konno-mechaniczna.

28.02.2014

Ucieczki motocyklowe

  GRUPY
Dlaczego ucieczki? Bo każdy kilometr to chwile wolności wydarte nudzie dnia powszedniego. Po co ta strona? Żeby każdy uwierzył i zobaczył, że życie to nie tylko praca, rodzina, koszenie trawnika i popołudniowe piwo.

27.02.2014

Moto Muminki

1 GRUPY
Klamka zapadła. Na przełomie czerwca i lipca wyruszają w podróż motocyklową po Bałkanach. Przez 23 dni będą odwiedzać najciekawsze zakątki Albanii, Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny.

04.12.2013

Motopomorzanki

  GRUPY
Nasza historia ma swój początek 26.09.2010r., kiedy to spotkałyśmy się na I Zlocie Bzzzykaj do Pszczółek. Imprezę zorganizowała nasza koleżanka Fiorino, a była nam - motocyklistkom. Gmina Pszczółki zapewniła wspaniałą zabawę i poczęstunek miodem płynący - jak na czas miodobrania przystało. Drugiego dnia powstała nasza strona internetowa, dzięki której mamy stały kontakt ze sobą.

25.11.2013

Kresowe Bractwo Motocyklowe

  GRUPY
Kresowe Bractwo Motocyklowe to grupa przyjaciół i znajomych, których łączy miejsce pochodzenia lub zamieszkania oraz przede wszystkim motocyklowa pasja.

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści