załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - ZE ŚWIATA

Piaggio MP3 - czy on się w ogóle prowadzi?

Grzegorz Derlukiewicz
07-02-2007, 08:00
OCEŃ ARTYKUŁ Piaggio MP3 - czy on się w ogóle prowadzi? kliknij i przesuń wskaźnik
Patrząc na nowe dziecko Piaggio, model MP3, kazdy z nas zadaje sobie jedno pytanie: jak tym się jeździ? Póki co nie mamy możliwości sprawdzenia tego na własnej skórze, ale nasi koledzy z Wysp jeździli już MP3.
By pokazać, jak nowy skuter Piaggio zachowuje się w zakrętach oraz jak hamuje, redaktorzy MCN nakręcili krótki film.

RZUĆ OKIEM NA INNE, CIEKAWE GALERIE:

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

WSBK na Donington Park – duet BMW na czele

14-05-2012
Tegoroczna runda na Donington Park przyniosła sporo niespodzianek. Nareszcie, po długich staraniach BMW mogło świętować zwycięstwo.
 
Motor Show 2012
17-04-2012
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Australijska kampania na rzecz bezpieczeństwa

18-05-2012
Australijski TAC w ramach kampanii na rzecz bezpieczeństwa stworzył film obrazujący wypadek motocyklowy.
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms