Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności ze świata

Ze świata - Aktualności - MOTOGEN.PL. Newsy, wydarzenia, relacje z targów. Zapraszamy na łamy portalu dla motocyklistów MOTOGEN. Testy motocykli, foto, video, osiągi, dane techniczne i inne.

19.06.2018

Trening w Motopark w Ułęży już w najbliższą sobotę...

  ZE ŚWIATA
Już w najbliższą sobotę Motopark Ułęż zaprasza na zorganizowany trening doskonalenia techniki jazdy. Impreza rozpocznie się 23.06 o godzinie 10:00.

WDW 2018: najlepsi zawodnicy powalczą na torze na Ducati Panigale V4S

  ZE ŚWIATA
Przypominamy, że jedną z atrakcji tegorocznych World Ducati Week będzie torowa rywalizacja topowych zawodników jeżdżących w różnych wyścigowych seriach na Ducati. Za kierownicą Panigale V4S zmierzą się Andrea Dovizioso, Jorge Lorenzo, Danilo Petrucci, Jack Miller, Chaz Davies, Marco Melandri a także zawodnik nieco starszego pokolenia, np. Troy Bayliss.

05.06.2018

Policjant sprawcą zderzenia motocyklistów?

1 ZE ŚWIATA
Mgła i duża wilgotność to warunki, w których motocyklem bez ABSu bardzo łatwo wpaść w poślizg, skąd już tylko krok do poważnej gleby. Tym bardziej niezrozumiała jest szybka jazda dwóch motocyklistów, nie dostosowanie prędkości i odstępu do warunków na drodze. Ale czy policjant był bez winy? Kontrola radarowa w miejscu, gdzie zatrzymanie pojazdu przy tak słabej widoczności może stwarzać zagrożenie dla innych uczestników ruchu nie powinna być przeprowadzana. W efekcie mamy bezsensowną stłuczkę, której można było uniknąć, gdyby motocykliści oraz policjant zachowali resztki zdrowego rozsądku...

30.05.2018

WDW 2018 - World Ducati Week - zawodnicy "z czuba" potwierdzają obecność

  ZE ŚWIATA
Andrea Dovizioso, Danilo Petrucci, Jack Miller, Jorge Lorenzo, Tito Rabat, Alvaro Bautista, Xavier Simeon, Marco Melandri i Chaz Davies potwierdzili swój udział w tegorocznym World Ducati Week, które odbędzie się na torze im. Marca Simoncellego w Misano.

29.05.2018

9Cento - nowy koncept z BMW. Czy to oznacza zapowiedź następcy F800R?

1 ZE ŚWIATA
Concorso d’Eleganza Villa d’Este nad jeziorem Como to wyjątkowo elegancki i wyszukany pokaz samochodowy. Nie dziwi zatem, że BMW zdecydowało się na pokaz swojego najnowszego konceptu 9Cento.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści