załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - ZE ŚWIATA

Limitowane Suzuki GSX-R1000

Iza Prochal
21-05-2008, 08:00
OCEŃ ARTYKUŁ Limitowane Suzuki GSX-R1000 kliknij i przesuń wskaźnik
Perłowo-biało-srebrne malowanie dołączy do wcześniejszych dwóch wersji kolorystycznych gixery.
Perłowo-biało-srebrne malowanie dołączy do wcześniejszych dwóch wersji kolorystycznych gixery.
Fani motocykli Suzuki, uwaga! Suzuki wprowadziło na rynek limitowanej wersji GSX-R1000, która po prostu zwala z nóg. Kolorystyką. Perłowo-biało-srebrne malowanie dołączy do tradycyjnej niebiesko-białej oraz czarnej wersji.
Jak na limitowaną serię przystało, ilość motocykli w takim malowaniu jest ograniczona, a cena za jedno takie cudeńko wyniesie ok. 48000 zł. I nie będziemy się spierać czy to dużo, czy mało – za takie coś chyba warto?

Zdaniem szefa działu marketingowego brytyjskiego oddziału Suzuki, firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy bardzo chętnie kupują motocykle w nietypowych wersjach kolorystycznych. Bardzo słuszna strategia! Polski klient, jak widać, również dostał możliwość wyróżnienia się kolorem swojej gixery. A jedną z najbardziej popularnych w polskim świecie motocyklowym osób, wyróżniających się w ten sposób, jest Monika Jaworska, która posiada właśnie tak pomalowany model GSX-R1000.

RZUĆ OKIEM NA INNE, CIEKAWE GALERIE:

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

Wygraj motocykl na weekend z Liberty Motors

22-02-2012
Szukasz nowego motocykla? Chciałbyś przetestować nowości 2012? Liberty Motors w Warszawie daje Ci taką szansę.
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Australijska kampania na rzecz bezpieczeństwa

18-05-2012
Australijski TAC w ramach kampanii na rzecz bezpieczeństwa stworzył film obrazujący wypadek motocyklowy.
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms