Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

15.01.2018

Battle of the Kings 2018: nasz faworyt Harley-Davidson "Steel Shine" z Łodzi

  Z KRAJU
Bitwa Królów 2018 właśnie się rozpoczęła. Od dzisiaj na stronie https://customkings.harley-davidson.com/pl_PL/ można głosować na customowe projekty z Europy Wschodniej, bazujące na Harley-Davidsonie Sportsterze Roadster. Nam najbardziej przypadł do gustu "Steel Shine" zbudowany przez Łódzkiego dealera Harley-Davidson. A oto on!

Yamaha wspiera edukację młodych mechaników

  Z KRAJU
Szkolenie przyszłej kadry jest niezbędne, aby zadbać o najwyższy poziom usług oferowanych przez profesjonalnych mechaników Yamahy. I właśnie z tą myślą Yamaha Motor – Oddział w Polsce od kilku już lat wspiera edukację młodych talentów, patronując klasom mechanicznym w aż trzech szkołach.

13.01.2018

Mandaty za jazdę lewym pasem - policyjne BMW w akcji!!!

3 Z KRAJU
Jak się okazuje nowe, policyjne radiowozy BMW zaczynają pracować na siebie. W województwie śląskim rośnie liczba kierowców, którzy otrzymali mandat za jazdę lewym pasem...

Harley-Davidson Road King w rękach Rzeszowskiej policji

  Z KRAJU
Wczoraj na rynku w Rzeszowie odbyło się niecodzienne wydarzenie: prezydent miasta przekazał lokalnej drogówce kluczyki do Harley-Davidsona Road Kinga. To pierwszy w Polsce po 1989r motocykl marki włączony do służby mundurowej...

12.01.2018

Policyjne BMW z Sokółki jeździło bez rejestracji

  Z KRAJU
Całkiem niedawno informowaliśmy, że policja zakupiła 140 nieoznakowanych radiowozów marki BMW, mających dyscyplinować piratów drogowych. Jeden z radiowozów trafił do Sokółki w woj. Podlaskim.

09.01.2018

Nowa gama Indian Icon Paint. Motocykle serii Scout i Roadmaster dostępne w pięciu ekskluzywnych kolorach.

  Z KRAJU
Indian przyjmuje już zamówienia na motocykle w malowaniach z gamy Icon Paint - pierwszej w historii marki oferty lakierów customowych.

08.01.2018

Warszawa: okradziono salon DUUST KTM

  Z KRAJU
W nocy z soboty na niedzielę (6 / 7.01.2018) nieznani sprawcy dokonali włamania i kradzieży w sumie dwunastu motocykli, dwóch busów oraz akcesoriów.

06.01.2018

Red Winter z Ducati Klub Polska - impreza, która łączy

  Z KRAJU
Już po raz trzeci odbyła się wyjątkowa impreza zorganizowana przez Ducati Klub Polska przy współpracy z Ducati Polska a która z założenia ma być eventem nie tylko dla miłośników motocykli Ducati, ale także ich najbliższych. Jedno jest pewne, jeśli raz weźmiesz w niej udział, będziesz wracał co roku.

Motocykle, a zakaz wjazdu pojazdów spalinowych do centr miast

1 Z KRAJU
Tematem przewodnim zimą w wielkich aglomeracjach jest smog. Zjawisko to daje się mocno we znaki mieszkańcom kilkunastu miast w Polsce i, wstyd o tym pisać, przodujemy w tej kwestii w Europie. Nic więc dziwnego, że rząd chce coś z tym zrobić. Powstał więc plan utrudnienia i ograniczenia wjazdu pojazdów spalinowych do ścisłych centrów miast, tylko czy rzeczywiście tędy droga?

05.01.2018

Autostrada A2 - najdroższa droga w Polsce znów drożeje!

  Z KRAJU
Koniec roku i początek nowego to zawsze czas przełomowy. Tak też się stało na naszej krajowej, najstarszej autostradzie A2. Właściciele drogi wprowadzili nową stawkę opłat za przejazd. Za 150 kilometrowy między Koninem a Nowym Tomyślem zapłacimy teraz…

03.01.2018

Red Winter z Ducati Klub Polska po raz trzeci

  Z KRAJU
Już po raz trzeci odbędzie się zimowa impreza organizowana przez Ducati Klub Polska przy wsparciu Ducati Polska. Tym razem spotkamy się w Karkonoszach, w hotelu Blue Montain Resort w Szklarskiej Porębie. Zimowe spotkania miłośników Ducati to przede wszystkim czas na integrację, dobrą zabawę i spędzenie czasu w rodzinnym gronie.

02.01.2018

Nowe radary laserowe LTI 20/20 TruCam. Czy musimy płacić mandaty?

1 Z KRAJU
Polska policja zakupiła 400 ultra nowoczesnych radarów laserowych LTI 20/20 TruCam. W założeniu miały być wolne od wszelkich wad pomiarowych i prawnych i tym samym z jednej strony poprawić bezpieczeństwo na drodze a z drugiej zdyscyplinować finansowo zbyt szybkich kierowców a tym samym zwiększyć wpływy do budżetu.

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści