Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

DZISIAJ
26.04.2018

Motocyklowe topienie marzanny z finałem w siedzibie I'M Inter Motors Rzeszów

  Z KRAJU
22 kwietnia parking Hali Podpromie w Rzeszowie wypełniły setki rozgrzanych po zimie motocykli. Oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego pełne atrakcji zorganizowane przez Forum Podkarpackich Motocyklistów i Rzeszowską Grupę Motocyklową zachęciło miłośników jednośladów do wspólnego spędzenia czasu.

23.04.2018

I'M Inter Motors - poznaj salon w Katowicach

  Z KRAJU
Znana i lubiana sieć sklepów motocyklowych otrzymała nowe oblicze i jest sygnowana marką "I’M Inter Motors". Przedstawiamy oddział w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego 99. Salony I’M Inter Motors stworzono z konkretną wizją. Oprócz pomocy w wyborze strojów, kasków i akcesoriów uznanych marek są miejscami, w których miło spędzicie czas w towarzystwie takich samych pasjonatów motocykli jak Wy!!!

Dni BMW Motorrad Polska - Mrągowo 25-27 maja

  Z KRAJU
Jesteś pasjonatem motocykli BMW? Ryk silnika jest dla ciebie synonimem przygody? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi twierdząco i pragniesz wciągnąć w swoją pasję innych, wybierz się na Dni BMW Motorrad Polska!

Moto Guzzi - nowy importer w Polsce wydłuża gwarancję do czterech lat!

  Z KRAJU
Od początku 2018 roku marka Moto Guzzi reprezentowana jest na polskim rynku przez Inter Cars S.A. Dzięki doświadczeniu firmy i doskonałemu zapleczu logistycznemu możemy liczyć na przełom w dystrybucji, dostępności pojazdów i części zamiennych. Zwiększy się również liczba punktów dealerskich oraz serwisowych.

20.04.2018

Cross 2018: kilkunastu zatrzymanych przez policję i leśników

1 Z KRAJU
Kilkanaście osób jeżdżących na enduro i quadach zostało zatrzymanych za nielegalną jazdę po lesie w okolicach Beskidu Makowskiego. Wspólna akcja leśników i policji miała kryptonim "Cross 2018". Wszyscy zostali ukarani mandatami w wysokości 1000 złotych.

19.04.2018

Nie będzie kar za brak dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia OC

  Z KRAJU
Rada Ministrów przyjęła 17.04.2018 zmiany w Prawie o ruchu drogowym. Kierowcy nie będą musieli mieć przy sobie dokumentów potwierdzających zawarcie polisy OC ani dowodu rejestracyjnego.

18.04.2018

Nagrania z wideorejestratorów: Polacy coraz chętniej donoszą na siebie

1 Z KRAJU
Pod koniec 2014 roku w policyjnych komendach w całej Polsce utworzone zostały specjalne skrzynki mailowe służące tylko jednemu celowi – przesyłaniu przez obywateli filmów, na których uwiecznione zostały wykroczenia popełnione przez kierowców. Liczba filmów spływających do komend rośnie z roku na rok...

17.04.2018

Krzysztof Jarmuż po pierwszym etapie Merzouga Rally: „Nie było lekko!”

  Z KRAJU
25. miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie miejsce w klasie Enduro. Krzysztof Jarmuż dotarł do mety pierwszego, ciężkiego etapu Merzouga Rally. Za zawodnikami pierwszy etap Afriquia Merzouga Rally 2018. Do pokonania było 206 km w ciężkim nawigacyjnie terenie. Krzysztof Jarmuż z 115 Moto Team zajął 25. miejsce w klasyfikacji generalnej motocyklistów i jest drugi miejsce w klasie Enduro.

Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości 2018: policjant zadecyduje

  Z KRAJU
W życie weszła nowelizacja ustawy prawa o ruchu drogowym. Teraz to policjant zadecyduje o utracie prawa jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h. Nowelizacja jest wynikiem wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2016 roku.

16.04.2018

I'M Inter Motors - nowe oblicze salonu w Łodzi

  Z KRAJU
Doskonale znana sieć sklepów motocyklowych zyskuje nowe oblicze pod marką I’M Inter Motors. Przedstawiamy oddział w Łodzi przy ulicy Drewnowskiej 50 - to jeden z pierwszych, który przeszedł gruntowną metamorfozę... Salony I’M Inter Motors stworzono z konkretną wizją. Oprócz dostarczania motocyklistom najwyższej jakości produktów światowych marek, są miejscami, w których uzyskacie fachowe doradztwo i gdzie miło spędzicie czas w towarzystwie takich samych pasjonatów jak Wy!!!

12.04.2018

Wodzisław Śląski: rozwieszał linki na motocyklistów - sprawą zajęła się policja

  Z KRAJU
Wodzisław Śląski: sytuacja jest dość dziwna. Lokalny vloger Tomasz Terka, zajmujący się grami komputerowymi opublikował nagranie jak z okazji pierwszego dnia wiosny rozwiesza między drzewami stalowe linki na motocyklistów. Nagranie upublicznione na serwisie odsyła do medialnych profili Tomasza. Ten, odcina się od sprawy twierdząc, że nie ma z nią nic wspólnego.

Indian Financial Services w Polsce - przepustka do spełniania marzeń

  Z KRAJU
Indian Financial Services (IFS) to zbiór specjalnych, preferencyjnych usług finansowych, skierowanych do każdego, kto chciałby stać się posiadaczem nowego motocykla Indian. IFS wyróżniają produkty finansowe dopasowane idealnie do potrzeb polskich motocyklistów, które już od wiosny 2018 roku są dostępne w każdym autoryzowanym salonie marki Indian w Polsce.

10.04.2018

Wypróbuj BMW S 1000 RR, R i XR podczas Dni BMW RR 2018 na torze Poznań

  Z KRAJU
W dniach 16 i 17 maja na torze Poznań odbędzie się kolejna edycja Dni BMW RR 2018. Nieważne czy jesteś posiadaczem bawarskiej maszyny, czy też nie – na tę imprezę wjazd mają wszyscy motocykliści! Wybierasz się?

Aprilia - nowa oferta i reaktywacja marki w Polsce

  Z KRAJU
Od początku tego roku markę Aprilia na polskim rynku reprezentuje Inter Cars S.A. Dzięki doświadczeniu tej firmy i jej doskonałemu zapleczu logistycznemu, możemy liczyć na przełom w dystrybucji oraz dostępności pojazdów i części zamiennych. Zwiększy się również liczba punktów dealerskich oraz serwisowych. Wszystko to dla obecnych oraz przyszłych klientów tej włoskiej marki.

09.04.2018

18-20.05 Wiosna z Ducati - impreza dla każdego motocyklisty!

  Z KRAJU
Najwspanialsza dla każdego motocyklisty pora roku już na dobre zawitała w naszym kraju, jednakże kulminacją motocyklowej wiosny będzie weekend 18-20 maja, kiedy to nad Zalewem Cedzyna będzie miała miejsce nietuzinkowa impreza Wiosna z Ducati – mimo, że mająca Ducati w nazwie, to dedykowana wszystkim motocyklistom!

SPIDI poszukuje motocyklistów do programu Test & Ride

  Z KRAJU
Przy współpracy z autoryzowanymi dealerami, SPIDI rozpoczęło nowy program Test&Ride, którego uczestnicy otrzymają zestaw odzieży turystycznej 4Season.

Targi Poznań Motor Show 2018: wrażenia ambiwalentne

  Z KRAJU
W miniony weekend odwiedziliśmy targi Poznań Motor Show 2018. Impreza okazała się niezwykle udana, chociaż pewne rzeczy mogą niepokoić.

06.04.2018

Nagrody Motor Show Awards rozdane

  Z KRAJU
W tym roku, już po raz piąty rozstrzygnięty został plebiscyt dziennikarzy motoryzacyjnych. Konkurs o dość specyficznym charakterze. Jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie poszczególnych członków jury. Pod uwagę, brane jest wszystko to, co związane z motoryzacją. Warunek jest tylko jeden – produkt lub osoba muszą być dostępne na targach Poznań Motor Show.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2018

  Z KRAJU
Impreza odbędzie się w Łodzi, w niedzielę 8 kwietnia 2018 od godz. 10.00 do 17.00 na terenie Atlas Areny

Nowości Hondy na Poznań Motor Show

  Z KRAJU
Honda, po planowej nieobecności na targach w Warszawie, przygotowała na targi Poznań Motor Show bardzo bogatą wystawę swoich motocykli. Nie zabraknie wśród nich wyczekiwanych tegorocznych nowości.

archiwum

1  2  3    5

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści