załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - Z KRAJU

Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód

Ania Jędrasiak
16-05-2011, 12:27
OCEŃ ARTYKUŁ Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód kliknij i przesuń wskaźnik
Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód
Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód

Jadący na motocyklach policjanci zostali potrąceni przez samochód, który włączał się do ruchu z ulicy podporządkowanej.


Na wylotówce z Warszawy w stronę Mińska Mazowieckiego doszło dzisiaj do tragicznego zdarzenia. W miejscowości Dębe Wielkie doszło do wypadku, w którym ucierpieli funkcjonariusze policji na motocyklach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód włączający się do ruchu z podporządkowanej drogi uderzył w motocyklistów. Obaj funkcjonariusze są ranni. Obaj trafili do szpitala. Stan jednego z nich lekarze określają jako ciężki. Kierowca samochodu osobowego, który uderzył w motocyklistów, był trzeźwy podczas wypadku.


Ten tragiczny wypadek jest o tyle niewygodny dla przeciwników motocyklistów, że ciężko podejrzewać, by funkcjonariusze jechali na swoich służbowych motocyklach, 180 km/h, na gumie, między samochodami i byli niewidoczni dla włączającego się do ruchu innego pojazdu. Każdy z nas, kto jeździ motocyklem, często doświadcza tego, że kierowcy widząc motocykl, nie ustępują mu pierwszeństwa, wymuszają na motocykliście zatrzymanie się lub ominięcie. W skrajnych wypadkach dochodzi właśnie do takich sytuacji jak opisana.


Policjantom życzymy jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia.
 

Komentarze użytkowników
(7)
28-06-2011 23:43
~sokol
Policjanci zacznijcie wysyłać wnioski o sprawdzenie umiejętnosci dla trzęsących się i niedowidzących bo nas wszystkich wybiją. Życzę szybkiego powrotu do służby.
17-05-2011 12:55
~andrea
taa... daje glowe, ze kierowca auta zostanie ukarany. ale tylko dlatego, ze byli to policjanci. normalni obywatele nie maja szans na sprawiedliwosc, na co dowodem moze byc nie tak dawno opisywana historia chlopaka, ktorego kierowca samochodu umyslnie chcial zabic. ale dobrze wlasnie ze przynajmniej tym razem obejdzie sie bez komentarzy o zlych i glupich motocyklistach.
17-05-2011 00:19
~krol
to jest nie 10-15 km od mińska a może max 5.
16-05-2011 20:38
~xxx
Jeżeli dwóch policjantów, jak podaje już teraz tvn jest w stanie ciężkim to tragedia, a to co dzieje się na naszych drogach to jeszcze większa tragedia....
16-05-2011 15:05
~gołąbek
Życzę im szybkiego powrotu do zdrowia
16-05-2011 14:35
~veni
Zdrowia życzę Panom Policjantom.
Do autorów, Dębe Wielkie to już nie wylotówka z Warszawy na Mińsk Mazowiecki to już prawie Mińsk Mazowiecki (10-15km), to jest miejscowość na trasie Warszawa-Mińsk Mazowiecki.
16-05-2011 14:13
~Kacperski
Do autorki:
Zdarzenie bardzo nieszczęśliwe, ale nie tragiczne. Prosił bym o sprawdzanie znaczenia używanych słów.

RZUĆ OKIEM NA INNE, CIEKAWE GALERIE:

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

Pierwsze rejestracje motocykli i motorowerów w 2008 roku i w styczniu 2009

09-03-2009
W 2008 roku zarejestrowano w Polsce po raz pierwszy 219 394 nowe i używane jednoślady. Było to o 61 681 sztuk (39%) więcej niż rok wcześniej, mimo że w grudniu odnotowano spadek rejestracji rok do roku o 22,2%. Udział motocykli w rejestracjach jednośladów w 2008 roku wyniósł 27% (26% rok wcześniej). W styczniu bieżącego roku zarejestrowano 4981 jednośladów i było to o 918 sztuk (15,6%) mniej niż przed rokiem.
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Nowe prawo jazdy w 2014 – kolejne przepychanki o termin

wczoraj
Wygląda na to, że przyszłych kierowców czeka kolejne odroczenie wejścia w życie nowych przepisów dotyczących prawa jazdy.
 
 
 
 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms