Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Aktualności z kraju

Motocyklowe aktualności z kraju. Newsy, wydarzenia, relacje z targów i inne.

06.12.2017

Tadeusz Błażusiak wraca do sportu

  Z KRAJU
Wydawało się, że sportowa kariera Tadeusza Błażusiaka przeszła do historii. Tymczasem, zupełnie nieoczekiwanie okazało się, że w 2018r wystartuje w zupełnie nowym, tworzonym od podstaw cyklu wyścigów a na przyszły sezon związał się z marką KTM.

01.12.2017

Konkurs #JesieńzTRW trwa nadal! Mamy kolejnego laureata

  Z KRAJU
Jesteśmy już na półmetku naszego konkursu #JesieńzTRW. Choć za oknem śnieg, to jednak w kalendarzu wciąż jesień, a firma TRW sprawia, że opłaca się nie odstawiać jeszcze motocykla na stałe do garażu…

Nagranie z miejskiego monitoringu podstawą do wystawienia mandatu

  Z KRAJU
Policjanci drogówki będą współpracować ze strażnikami miejskimi i dzięki obrazom zarejestrowanym za pomocą kamer miejskiego monitoringu chcą karać kierowców narażających na niebezpieczeństwo pieszych.

Wojsko zapewni nam lepsze drogi? Rada Ministrów zmienia ustawę o drogach publicznych

1 Z KRAJU
Do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa trafił projekt nowelizacji ustawy o drogach publicznych, który zakłada zaliczenie dróg różnych kategorii do tych o znaczeniu obronnym. Co w praktyce oznacza to dla nas?

Doskonały prezent dla motocyklisty? Karty Podarunkowe BMW Motorrad

  Z KRAJU CIEKAWOSTKI
Chcesz podarować prezent miłośnikowi jednośladów i nie wiesz co wybrać? To już nie problem! Koniec z nietrafionymi prezentami!

30.11.2017

Triumph ogłasza akcję serwisową

  Z KRAJU
Triumph ogłosił akcję serwisową dla modeli Speed Triple R i Speed Triple S. Jej przyczyną jest wadliwie poprowadzona wiązka elektryczna, która może powodować zwarcie w instalacji elektrycznej.

28.11.2017

Rząd chce ograniczyć prędkość na autostradach do 120 km/h

3 CIEKAWOSTKI Z KRAJU
W czasie spotkania polskich urzędników odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz szefa Europejskiej Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu Antonio Avenoso zaproponowano m.in. ograniczenie dopuszczalnej prędkości na autostradach do 120 km/h.

27.11.2017

Ile warte jest życie motocyklisty - sprawdź w tabelce...

  Z KRAJU
Przyznawanie odszkodowań rodzinom ofiar wypadków komunikacyjnych do tej pory było właściwie dowolne, a o wysokości wypłacanych sum decydował sąd, biorąc pod uwagę różnego rodzaju kryteria. Komisja Nadzoru Finansowego postanowiła uporządkować kwestię odszkodowań, co sprowadza się do stworzenia tabelki wyceniającej nasze życie…

Yamaha żegna roczniki 2017

1 Z KRAJU
Yamaha żegna motocykle i skutery z rocznika 2017. Z tej okazji w salonach marki można znaleźć atrakcyjne rabaty i promocje wyprzedażowe.

24.11.2017

Black Friday w Liberty Motors - kup BMW, Ducati lub Yamahę za zaproponowaną przez ciebie cenę!

4 Z KRAJU
Firma Liberty Motors na Black Firday, który trwać będzie aż 3 tygodnie, przygotowała rewolucyjną formę zakupu nowych motocykli takich marek jak: BMW, Ducati i Yamaha. Wejdź na specjalną stronę aukcyjną i podaj cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić za dany motocykl! Taniej nie kupisz!

Nieszczelny wlew paliwa Hondy CBR1000RR - wezwanie serwisowe

  Z KRAJU
Właściciele tegorocznych wersji Hondy CBR1000RR i CBR1000RR SP powinni jak najszybciej skontaktować się z autoryzowanym serwisem. Przez nieszczelny korek wlewu paliwa w zbiorniku może pojawić się woda.

23.11.2017

Parlamentarny Zespół ds. Motocyklistów i Quadowców - zmieniamy polskie prawo, aby motocyklistom żyło się lepiej!

  Z KRAJU
Mamy swój głos w Sejmie RP! Posłowie ugrupowania Kukiz’15 zauważyli nas, motocyklistów, i chcą dla nas zrobić coś dobrego. W budynku Sejmu przy ul. Wiejskiej w Warszawie odbyło się już drugie spotkanie Zespołu ds. Motocyklistów i Qadowców, w którym uczestniczył także naczelny Motogenu.

22.11.2017

Odcinkowy pomiar prędkości: Czy łapie motocyklistów? Czy działa w nocy?

4 Z KRAJU
Jeżeli jedziesz swoim motocyklem nocą z nadmierną prędkością obok fotoradaru, zostaniesz poinformowany błyskiem flesza o tym, że możesz oczekiwać przesyłki poleconej (oczywiście jeżeli fotoradar zrobi zdjęcie od strony tablicy rej.). A co w przypadku odcinkowego pomiaru prędkości? Nie ma flesza, w nocy nic nie widać, czy znaczy to, ze po zmroku jesteśmy bezpieczni? Czy robi zdjęcia także od tyłu?

21.11.2017

Być może niedługo nie stracisz prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h

  Z KRAJU CIEKAWOSTKI
Jeżeli przekroczysz prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym i zostaniesz złapany na tym wykroczeniu przez policję lub fotoradar – obligatoryjnie tracisz prawo jazdy. Senat RP pracuje jednak na tym, żeby nie zawsze tak się stało…

Black Friday w Ducati

  Z KRAJU
Czarny Piątek w salonach Ducati to 40-sto procentowe przeceny! Okazja nie do przeoczenia dla każdego Ducatisti! Tradycja „czarnego piątku” znalazła dobry grunt na naszym rynku. Nic dziwnego. Atrakcyjne ceny na wymarzone towary to zawsze okazja, na którą czekamy z niecierpliwością. Dochodzi do tego perspektywa zbliżających się świąt i tradycyjny powód do obdarowywania się prezentami lub… sprawienie fajnego prezentu samemu sobie.

20.11.2017

Problemy z systemem CEPiK 2.0 - nie zarejestrujesz swojego pojazdu

  Z KRAJU
Zarejestrowanie pojazdu to loteria a nawet 90% operacji jest wprowadzanych ręcznie. W pierwszym dniu działania systemu w całym kraju zarejestrowano zaledwie 9800 pojazdów.

17.11.2017

Przepisy: za cofanie licznika w motocyklu czy skuterze będzie grozić nawet pięć lat więzienia

1 Z KRAJU
Już wkrótce za cofnięcie licznika w motocyklu czy skuterze będzie nam grozić kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat. Karze będzie podlegać zarówno właściciel pojazdu, jak i mechanik dokonujący zmiany.

16.11.2017

Pierwszy zwycięzca w konkursie #jesieńztrw

  Z KRAJU
Wybraliśmy pierwszego zwycięzcę w konkursie „Jesień z TRW”. Przede wszystkim cieszymy się z dużej frekwencji i ilości zdjęć – super, że duch w narodzie nie ginie i nadal jest mnóstwo motocyklistów, którym nie straszna zła pogoda i niskie temperatury.

Fotoradar LaserCam4 - najnowsze narzędzie policji

  Z KRAJU CIEKAWOSTKI
Nowa jakość w policyjnym drogowym dozorze. Przełomowe urządzenie skończyło właśnie jedną z faz testów. Amerykański LaserCam4 to wyjątkowo dokładny i sprawny fotoradar, który w trochę ponad dwie doby wystawił 185 mandatów na łączną kwotę 24 tysięcy złotych.

13.11.2017

Ile czasu na zapłacenie mandatu? Idą zmiany na lepsze

  Z KRAJU CIEKAWOSTKI
Minister Zbigniew Ziobro przedstawił trafną propozycję zmian w zakresie czasu płatności za mandaty z kodeksu wykroczeń.

archiwum

1    1
...
10  11  12 
...
21   172

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści