załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - Z KRAJU

Andrzejki w Inter Motors z rabatem 20%!

Informacja prasowa
24-11-2009, 14:14
OCEŃ ARTYKUŁ Andrzejki w Inter Motors z rabatem 20%! kliknij i przesuń wskaźnik
Promocja Andrzejkowa w Inter Motors
Promocja Andrzejkowa w Inter Motors
Inter Motors Andrzejkowa Promocja
Inter Motors Andrzejkowa Promocja

Inter Motors zaprasza na ostro rabatowane zakupy wszystkich motocyklistów Andrzejów!

 

Specjalnie z okazji Andrzejek 2009 każdy motocyklista o imieniu Andrzej będzie mógł zakupić dowolny towar znajdujący się w bieżącej sprzedaży w sieci Inter Motors z 20% rabatem! To prawdziwa okazja, ponieważ rabat dotyczyć będzie towarów, które nie znalazły się w realizowanej już zimowej akcji promocyjno-wyprzedażowej 2009/2010. Promocyjna sprzedaż odbywać się będzie w sieci Inter Motors już w najbliższą sobotę, 28 listopada 2009 roku.

 

To nie jedyna atrakcja przygotowywana na tegoroczne Andrzejki. Dodatkowo każdy Andrzej, który skorzysta z andrzejkowej promocji, weźmie również udział w losowaniu nagrody głównej w postaci bonu na zakupy o wartości 500 zł w sieci Inter Motors. Aby skorzystać z „Promocji Andrzejkowej 2009” wystarczy: mieć na imię Andrzej, dokonać zakupu 28 listopada 2009 roku w jednej z filii Inter Motors oraz wypełnić specjalny kupon upoważniający do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej.

 

Oferta andrzejkowa dotyczy: ubiorów, kasków, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, środków smarnych itd., słowem pełnej oferty Inter Motors znajdującej się 28 listopada 2009 r. na stanie magazynowym danego salonu.

 

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w filiach Inter Motors. Zapraszamy na zakupy wszystkich Andrzejów i już dzisiaj życzymy wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się imienin!

 

RZUĆ OKIEM NA INNE, CIEKAWE GALERIE:

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

Wypadek motocyklowy po polsku [AKTUALIZACJA]

01-02-2012
Na pewno nikt z nas nigdy nie chciałby być na miejscu motocyklisty poszkodowanego w wypadku. Tym bardziej, jeśli spowodował go pijany w sztok kierowca samochodu. Niestety, Marcin Pawłowski z Chrzanowa został ofiarą takiego właśnie kierowcy, który uderzył w jego motocykl. Teraz Marcin walczy o normalne życie.
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

„Serce Motocyklisty” – kolejna książka na dwóch kołach

09-02-2012
Wydawnictwo Motocyklowe nie zapada w sen zimowy. Tuż po „Gawędach Motocyklowych” rozpoczęły się przygotowania do wydania kolejnej antologii.
 
 
 
 
 
ANKIETA
Czy byłbyś zainteresowany MOTOGEN w wersji drukowanej?
TAK
NIE




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/8
« »
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms