załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - NOWOŚCI RYNKOWE

KTM 125 Duke – nowe akcesoria PowerParts

Iza Prochal
30-08-2011, 09:01
OCEŃ ARTYKUŁ KTM 125 Duke – nowe akcesoria PowerParts kliknij i przesuń wskaźnik
<b>KTM Duke 125</b> ubrany w akcesoryjne dodatki PowerParts.
KTM Duke 125 ubrany w akcesoryjne dodatki PowerParts.
Taśma LED zintegrowana ze zbiornikiem paliwa.
Taśma LED zintegrowana ze zbiornikiem paliwa.
Plastiki dostępne są w trzech liniach –  Funky, Chrome i Race.
Plastiki dostępne są w trzech liniach – Funky, Chrome i Race.

KTM 125 Duke otrzymał serię głównie pomarańczowych akcesoriów, dzięki którym będzie wyglądał bardziej... no, jakoś inaczej.


Zakochani w małym Duke'u, europejscy nastolatkowie będą zachwyceni. KTM oferuje serię dodatków akcesoryjnych, wśród których znajdziecie plecak i pasujący doń tankbag, który przyda się podczas jazdy do szkoły czy pracy, przydatne do jazdy offroadowej osłony na ręce dostępne w wersji aluminiowej lub trzech kolorach do wyboru, a także – niekoniecznie przydatny, ale estetyczny – pomarańczowy łańcuch, a nawet pomarańczowy korek wlewu paliwa. Ponadto użytkownik KTM 125 Duke, mający nieco zbędnej gotówki, może nabyć nowe dźwignie hamulca, system alarmowy z immobilizerem Plug&Play na pilota czy plastikowe elementy dostępne w trzech liniach –  Funky, Chrome i Race.


Jest jednak jeden gadżet, który nie daje się sensownie wytłumaczyć –  taśma światełek LED, którą  zintegrować można ze zbiornikiem paliwa. Teoretycznie ma to poprawić widoczność motocykla w ciemności, w praktyce może wydawać się nieco zbyt ekstrawaganckie i pasować do KTM-a w równym stopniu, co biżuteria Dody do kolesia ze skateparku.


Katalog z akcesoriami do motocykla KTM 125 Duke znajdziecie tutaj.

Komentarze użytkowników
(4)
30-08-2011 11:36
~haribo
Nierozumiem dlaczego wyniemiając handbary napisaliście o jeździć offroadowej? Tak czy siak nie był bym sobą, gdybym nie zbeształ tych świecidełek na bak, jednym słowem żenada :D ale i tak całkiem fajna koza z tego duka ;D
I jedno pytanie do redakcji, czy macie w planach test Speed Tripla?
30-08-2011 11:32
DYWERSANT
"...mający nieco zbędnej gotówki..."

Masz jeszcze jakieś pytania ~nitro?
30-08-2011 11:27
Izka
Niestety, jak to z reguły bywa z akcesoriami, trzeba będzie za nie zapłacić.
30-08-2011 11:13
~nitro
Świetny pomysł z dorzuceniem do motocykla wielu przydatnych mniej lub bardziej dodatków. Lecz czy za to wszystko nie trzeba będzie dopłacić? A może jest to już wliczone w cenę motocykla?

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

$tunter13 na Verva Street Racing 2011

23-06-2011
Jak $13 spędził czas na Verva Street Racing 2011 możecie obejrzeć na zdjęciach, które dla Was przygotowałam. Mimo, że galerii nie tworzą setki fotografii, a jedynie kilkanaście obrazów, to całość wprowadzi Was chociażby w jedno z dań, które zjadł nasz kaskader.
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Kurtka Modeka AFT-Sport – nowość 2012

wczoraj
Niezawodna w zgiełku miasta.
 
 
 
Alpinestars Koln
07-05-2012
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms