załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - FRESH AIR

Limitowana edycja KTM RC8 w malowaniu McWilliamsa

Iza Prochal
10-08-2009, 09:17
OCEŃ ARTYKUŁ Limitowana edycja KTM RC8 w malowaniu McWilliamsa kliknij i przesuń wskaźnik
Limitowana edycja KTM RC8 w malowaniu McWilliamsa
Limitowana edycja KTM RC8 w malowaniu McWilliamsa

KTM wypuścił limitowaną edycję motocykla RC8, malowaną jak maszyna, na której w Mistrzostwach Niemiec IDM Superbike, w teamie KTM, ściga się Jeremy McWilliams.


Malowanych w ten sposób KTM-ów pojawi się na rynku tylko sto sztuk. Każdy z motocykli dysponujących mocą ok. 180KM, będzie wyposażony w dodatki KTM Club Racer, w skład których wchodzi m. in. system EVO4 Akrapovica.


Limitowany KTM RC8 jest przygotowany na tor wyścigowy, ale można go zaadaptować do jazdy na drodze. Tylko czy warto?


Źródło: Visordown

RZUĆ OKIEM NA INNE, CIEKAWE GALERIE:

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

Motor Show 2012

17-04-2012
Kolejna, rekordowa tym razem edycja targów Motor Show już za nami. Poznańskie hale MTP odwiedziło aż 59 tysięcy osób!
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Ducati Hypermotard 2013 – chłodzony cieczą?

18-05-2012
Pierwsze zdjęcia szpiegowskie nowego motocykla Ducati wywołały niezłą burzę nie tylko w środowisku Ducatistów. Czyżby silnik Hypermotarda w 2013 roku miał być chłodzony cieczą?
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms