załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - FRESH AIR

Honda CB1100 na 2010

Ania Jędrasiak
10-03-2010, 11:06
OCEŃ ARTYKUŁ Honda CB1100 na 2010 kliknij i przesuń wskaźnik
Honda CB1100
Honda CB1100
Honda CB1100
Honda CB1100
Honda CB1100
Honda CB1100

Honda nareszcie pokazała swojego najnowszego big bike'a i przedstawiła więcej danych technicznych tego motocykla.


Nareszcie doczekaliśmy się premiery nowej Hondy. Wygląd motocykla był znany już od jakiegoś czasu. Styliści zadbali, by CB1100 wyglądało klasycznie i ciekawie. Naked otrzymał okrągłą lampę z przodu, podwójne zegary, długie siedzenie oraz ładnie wyprofilowany, prosty bak. Trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie patrzy się na najnowsze dziecko ze stajni Wielkiego Skrzydła.


Motocykl napędza czterocylindrowa rzędówka chłodzona powietrzem, zasilana wtryskiem paliwa, o pojemności 1140 ccm, osadzona w stalowej ramie. Jednostka generuje 87 KM. Może nie jest to szczególnie imponujący wynik, zważywszy na masę motocykla, która wynosi 223 kg na sucho, jednak warto pamiętać, że moment obrotowy w tym jednośladzie to 92 Nm. Niewątpliwie zapewni to kierowcy odpowiednią dawkę frajdy z jazdy. Do kompletu inżynierowie zamontowali pięciostopniową skrzynię biegów. Z przodu znajdziemy amortyzatory o grubości 41 mm, natomiast z tyłu znajdują się podwójne amortyzatory Showa.


Jeżeli spodobała Wam się Honda CB1100, mamy dla Was przykrą wiadomość. Big bike dostępny będzie tylko i wyłącznie w Japonii. Wielkie Skrzydło, przynajmniej na razie, nie chce wprowadzać tej maszyny na rynek europejski.
 

FILMY

Honda CB 1100-A perfect day
Komentarze użytkowników
(1)
11-03-2010 22:23
jabok
Piekna jest Honda szkoda,ze w Europie nie bedzie sprzedawana. Brakuje na Europejskim rynku Japonskich motocykli w klasycznym stylu

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

WSBK na Donington Park – duet BMW na czele

14-05-2012
Tegoroczna runda na Donington Park przyniosła sporo niespodzianek. Nareszcie, po długich staraniach BMW mogło świętować zwycięstwo.
 
 
Motor Show 2012
17-04-2012
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Ducati Hypermotard 2013 – chłodzony cieczą?

18-05-2012
Pierwsze zdjęcia szpiegowskie nowego motocykla Ducati wywołały niezłą burzę nie tylko w środowisku Ducatistów. Czyżby silnik Hypermotarda w 2013 roku miał być chłodzony cieczą?
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms