załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - CIEKAWOSTKI

Keanu Reeves – adwokat Diabła

Iza Prochal
14-12-2011, 09:07
OCEŃ ARTYKUŁ Keanu Reeves – adwokat Diabła kliknij i przesuń wskaźnik
Keanu Reeves na Diavelu.
Keanu Reeves na Diavelu.
"Nie jest agresywny, ale duży, śmiały i mocny" - powiedział aktor o motocyklu.
Ducati Diavel i Keanu Reeves.
Ducati Diavel i Keanu Reeves.

Jeśli Diavel nie broniłby się sam, Reeves z pewnością potrafiłby zachęcić innych do jazdy słynnym Dukatem.


Keanu Reeves jest jednym z niewielu hollywoodzkich aktorów, którzy jeżdżą motocyklami nie dlatego, że jest to modne, ale dlatego, że to po prostu lubią. Reeves posiada w swoim garażu trzy maszyny Norton Commando, Suzuki GSX-R oraz, oczywiście, motocykle Harley-Davidson, a ostatnio na potrzeby sesji do magazynu "GQ" przesiadł się na Diavela, którym jest zachwycony.


Keanu Reeves: „Uwielbiam ten motocykl. Wiesz, podchodzisz do niego i widzisz te wyraźne linie. Przypomina mi stare amerykańskie muscle cars, z tą ogromną tylną oponą i wielkim zbiornikiem paliwa. Nie jest agresywny, ale duży, śmiały i mocny. To, co mi się naprawdę spodobało, to wszechstronność. Poza miastem możesz mieć niezły ubaw jadąc bezdrożami; w mieście natomiast jest łagodny i wygodny. A na torze to po prostu bestia. Szczerze mówiąc, nie jestem przyzwyczajony do tak szybkich motocykli. Człowieku, Diavel przyspiesza od 0 do 60 mil na godzinę w mniej niż 3 sekundy! Dodatkowo ta cała technologia na pokładzie, ABS i reszta; nie włączałem tego na torze, ale daje sporą pewność. Jest fajny! Możesz jeździć tym motocyklem na co dzień, możesz zabrać go na tor, ale dla mnie będzie perfekcyjny na gładkie, kręte drogi. Może w Los Angeles albo na południu Francji. To by było piękne”.


Trudno się nie zgodzić, szczególnie gdy wspomnimy sobie testowanie włoskiego Diabła. Widać, że Keanu poczuł prawdziwy wiatr we włosach, choć mamy cichą nadzieję, że na co dzień preferuje jazdę w kasku.
 

Komentarze użytkowników
(10)
15-12-2011 13:36
janku
z drugiej strony, można by wartość tego przyspieszenia wyestymować i zamiast "0 do 60 mph w mniej niż 3 s." napisać "od 0 do 100 km/h w 3 s." ;)
ale wtedy Ducati by się obraziło, bo "mniej niż 3" to przecież całkiem inna liga niż po prostu 3
edytowany [ilosc_modyfikacji]. raz: [data_modyfikacji] przez użytkownika '[edytowal]'
15-12-2011 12:14
~refresh289
Bardzo! dziękujemy ;)
15-12-2011 11:42
Izka
Już nikogo nie ukłuje, bo poprawione. :)
15-12-2011 11:24
~refresh289
nie no raczej nie no ale te 96 kuje troche w oczy
15-12-2011 11:08
Izka
Jedna mila to 1,609344 km, a więc przeliczenie 100 km jest nieco zaokrąglone, ale zgadzam się, że fortunniej będzie, jeśli wrócę do nomenklatury amerykańskiej i podam informację w milach. Dziękuję za uwagi. Jednakowoż zapewne, gdyby użyte zostało sformułowanie "od 0 do 100 km/h" znaleźliby się oburzeni, którzy to przeliczenie uznaliby za naciągane w górę. :)
edytowany [ilosc_modyfikacji]. raz: [data_modyfikacji] przez użytkownika '[edytowal]'
15-12-2011 10:15
~refresh289
60 mil to jest równe 100 km/h więc czemu napisane jest 96 km/h na to może odpowiedzieć tylko redakcja
15-12-2011 09:33
~ToJaPrzepraszam
He, z tym dokładnym przeliczaniem to porażka jest dopiero w filmach, w stylu np. "lecimy na wysokości 500 stóp" tłumaczone na 152 metry, albo ktoś mówi, że kupił "3,8 litra mleka" niosąc baniak z galonem.
15-12-2011 01:03
~AlezWodzuCoWodz
Dosyć zgrabnie przetłumaczone, poza jednym zgrzytem...Llitości, trzeba było zostawić "do 60 mil na godzinę", bo te 96 km wygląda pokracznie.
14-12-2011 20:52
~refresh289
właściwie jeżeli chodzi o Keanu Reeves'a to ubiór ma spoko i do tego długie włosy i broda motocyklista z krwi i kości a co do tego że nie ma kasku na głowi zobaczycie że za troche będziecie dodawać newsa że Keanu dostał kare grzywny za propagowanie jazdy motocyklem bez kasku
14-12-2011 17:40
~kedzis
widzialem Keanu Reeves-a jak zamawial Diavela na poczatku tego roku na MCN Motorcycle Show w Londynie.Na poczatku go nie poznalem, gdyz wygladal jak bezdomny(dluga broda, dziwne ciuchy).Nie zdziwilbym sie gdyby to wszystko bylo zaaranzowane przez Ducati - ale to nie istotne, najwazniejsze jest to, ze moto fajne.Poczekam tylko az troche cena spadnie, ale do tego czasu na rynku bedzie juz pewnie cos ciekawszego.

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

MotoAutostrada – głosujcie na Kampanię Społeczną Roku

dzisiaj
Głosowanie na Kampanię Społeczną Roku trwa tylko do 25 maja! Wchodźcie na stronę konkursu i oddajcie głos na „Motocyklem bezpieczniej… między samochodami – Miejsca wystarczy dla wszystkich”.
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

BMW – jak zepsuć reklamę

18-05-2012
Dajemy trochę kiepskich efektów specjalnych, nieprzemyślany scenariusz, pompatyczną muzykę i oto jest - nowa reklama BMW S1000RR.
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms