Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki ze świata motocykli

Ciekawostki ze świata motoryzacji, interesujące motocykle, trasy motocyklowe, targi i inne.

17.01.2018

Próba kradzieży skutera i niespodziewana odsiecz

  CIEKAWOSTKI
Kiedyś, gdy obok ciebie zatrzymywał się inny motocykl, czy skuter – cieszyło cię to. Znaczyło to tylko, że tuż obok ciebie jest człowiek kochający jazdę na jednośladzie tak samo jak ty. Teraz trochę się pozmieniało w tym temacie… Zobaczcie próbę kradzieży skutera – na szczęście nieudaną.

Samochodowe systemy bezpieczeństwa zagrożeniem dla motocyklistów? Czy mamy się czego obawiać?

  CIEKAWOSTKI
Rozwój transportu drogowego nieubłaganie kieruje go w stronę elektrycznych pojazdów autonomicznych. Bezemisyjne samochody, które bez ingerencji człowieka będą mogły przewozić towar oraz pasażerów. Czy tego chcemy, czy nie, tak będzie wyglądała przyszłość. Jak na razie jednak pojazdy poruszające się po naszych drogach, nawet te najnowocześniejsze, bez kierowców są zagrożeniem dla innych użytkowników dróg.

16.01.2018

Nowe radary laserowe TruCam - jak działają, co musisz o nich wiedzieć

1 CIEKAWOSTKI
Od początku roku policjanci w całym kraju mogą już testować w praktyce swoje nowe zabawki, czyli laserowe mierniki prędkości LTI 20/20 TruCam.

Niezbędne wyposażenie do "Ruska" z koszem

1 CIEKAWOSTKI
Rusek z koszem - do niedawna jeden z najpopularniejszych motocykli w Polsce. Boksery produkowane w byłym Związku Radzieckim wywodziły się z konstrukcji niemieckich. Sprawdzone w wojennych trudach wielu konfliktów cechują się dużą wytrzymałością i dzielnością terenową. Z racji, że większość z nich dostępnych jest w wersji z koszem wydają się genialnymi pojazdami na wszelkie zloty. Wartością dodaną jest fakt, że przyjmą na pokład trzy osoby i mnóstwo bagażu a cechy konstrukcyjne umożliwią montaż dodatkowych akcesoriów - saperki, pojemnika czy kanistra. Ten ostatni, przy dużej gęstości stacji benzynowych w Polsce, chociaż wygląda świetnie wydaje się zbędny. Jednak nie ma sensu pozbywać się tak fajnego gadżetu, dlatego znaleźliśmy rozwiązanie, łączące wygląd kanistra z dużą przydatnością na zlocie czy w garażu. Zobaczcie poniższy film...

15.01.2018

Custom Rumble 2018 - czy Polacy powtórzą sukces z 2016r?

  CIEKAWOSTKI
Pamiętacie międzynarodowy konkurs dla dealerów Ducati - Custom Rumble Contest z 2016r.? Projekt reprezentujący Polskę, Iron Lungs wyszedł spod rąk Christian Boosena z 86–Gear Motorcycles a malowaniem zajął się Paweł Swanski.

Dzieje się?

Newsroom tylko na to czeka!

Motogen.

e-mail: newsroom(@)motogen.pl

TEL: [+48] 669 970 129

 

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści