załóż konto nie pamiętam hasła
wyszukiwanie zaawansowane

AKTUALNOŚCI - BIZNES

Harley zagrożony wykupem akcji?

Iza Prochal
17-03-2010, 09:17
OCEŃ ARTYKUŁ Harley zagrożony wykupem akcji? kliknij i przesuń wskaźnik
Harley Davidson
Harley Davidson

Dzisiejszego poranka świat obiegły plotki o tym, że akcje Harleya mogą zostać wykupione.

Wedle niepotwierdzonych pogłosek H-D stałby się częścią prywatnej firmy Kohlberg Kravis Roberts. Teoretyczny zainteresowany nie potwierdza jednak, by producent motocykli miał zostać obiektem wykupu kredytowanego. Z kolei Harley nie zajął jeszcze w tej kwestii oficjalnego stanowiska. Jednak inwestorzy giełdowi z Wall Street wydają się brać wszystkie przypuszczenia poważnie; akcje H-D na nowojorskiej giełdzie skoczyły o 5,7%. Oliwy do ognia dolał jeszcze zakup tzw. opcji kupna na giełdzie HOG. Można to porównać do wstępnego kontraktu na zakup kapitału akcyjnego w przyszłości, a zatem założenia, że utrzyma się stały wzrost cen akcji. Zdając sobie sprawę, że Harley nie może się obecnie pochwalić nagłym wzrostem sprzedaży motocykli lub korzystną inwestycją finansową, eksperci giełdowi są prawie pewni, że może chodzić o wykup akcji.

Mamy nadzieję, że Harley wkrótce wyda oficjalne oświadczenie w tej sprawie.
 

ZOBACZ, PISALIŚMY TEŻ O:

Schuberth oficjalnym partnerem FIA „Action for Road Safety”!

02-04-2012
Schuberth został oficjalnym partnerem „Action for Road Safety”. Poprzez kampanie dla motocyklistów organizacja FIA chce zwracać uwagę na zwiększenie świadomości w kwestii odpowiedniego ubioru i zakładania bezpiecznego kasku.
 
 
 
 
 

AKTUALNOŚCI POWIĄZANE

Sprzedaż Hondy wzrosła o 39%

14-05-2012
Pierwszy kwartał 2012 roku okazał się bardzo korzystny dla Hondy, której sprzedaż na całym świecie wzrosła o 39%.
 
 
 
 
 
NEWSLETTER

Podaj swój adres e-mail

 
 
ANKIETA
Rzetelnych informacji szukam:
w polskim portalu
w zagraniczym portalu
w polskim miesięczniku
w zagranicznym miesięczniku
na nalepkach na samochodach




PATRONAT

1/3
« »

PARTNERZY

1/9
« »
Subskrybuj RSS
Copyright © 2006-2012: MOTOGEN.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wydawcą portalu internetowego MOTOGEN.PL jest Liberty Motors Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 207/225, 93-231 Łódź. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na MOTOGEN.PL.
partner technologiczny:
cms