Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Znany polski konstruktor z prestiżową nagrodą w konkursie budowy customów! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Znany polski konstruktor z prestiżową nagrodą w konkursie budowy customów!

Szajba, czyli Arkadiusz Pawlukowicz, konstruktor customów zdobył nagrodę publiczności w konkursie AMD World Championship of Custom Bike Building, który odbywał się podczas targów Intermot w Kolonii.

Szajba to postać w świecie customów wręcz legendarna. Zbudowane przez niego motocykle budzą zdumienie jurorów i widzów najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów. Najnowszy projekt Arkadiusza Pawlukowicza, Drag 360, zdobył tym razem serca publiczności AMD World Championship of Custom Bike Building – mistrzostw w budowaniu customów, które odbywały się podczas targów Intermot w Kolonii.

 

 

Drag 360 to maszyna zbudowana niemal całkowicie od podstaw przez konstruktora. Wyjątkiem jest sześciocylindrowy bokser z Hondy Goldwing GL1500. Długi i niski motocykl posiada bardzo ciekawe i nietypowe dla motocykla rozwiązanie – zawieszenie oparte na dwóch jednostronnych wahaczach. Przednie koło sterowane jest drążkami kierowniczymi.

 

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści