Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Znamy cennik Speed Day i terminy Speed Day Trophy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Znamy cennik Speed Day i terminy Speed Day Trophy

W kwietniu rusza kolejny sezon motocyklowych treningów Speed Day przeznaczonych dla tych, którzy chcą szlifować szybką jazdę w zakrętach i przy okazji sprawdzić się w rywalizacji o puchary Speed Day Trophy. Znamy już terminy rund oraz cennik treningów.

W tym sezonie odbędzie się sześć rund cyklu Speed Day Trophy. Najważniejszą zmianą jest likwidacja klasy Motoyoungtimer, ponieważ nie było zbyt wielu chętnych do ścigania na old schoolowych sportach. Pierwsze spotkanie na polach startowych zaplanowano na czerwiec.

Terminy Speed Day Trophy:
I runda - 14.06
II runda - 12.07
III runda - 26.07
IV runda - 12.08
V runda - 26.08
VI runda - 16.09

Oprócz tego 18 kwietnia odbędzie się Speed Day School. Z tego szkolenia powinni skorzystać wszyscy nowicjusze, którzy zamierzają startować w tegorocznym Speed Day Trophy. Podczas Speed Day School będzie można również załatwić wszystkie formalności związane z wyrobieniem licencji wyścigowej B, która uprawnia również do startów w klasie Rookie Pucharu Polski. Uczestnicy poznają również zasady zachowania podczas procedury startowej.

Znamy również ceny tegorocznych treningów i tutaj dobra wiadomość, ponieważ póki co nie przewidziano podwyżek, więc warto zapisać się już teraz.

Cennik Speed Day 2016:
1 dzień - 390 złotych przy płatności przelewem na 7 dni przed i wcześniej / 450 złotych płatne mniej niż 7 dni przed lub w trakcie imprezy
2 dni - 750 złotych przy płatności przelewem na 7 dni przed i wcześniej / 850 złotych płatne mniej niż 7 dni przed lub w trakcie imprezy
Karnet na 6 dni - 2250 złotych
Zniżki grupowe dla 5 - 9 osób - 370 lub 425 złotych od osoby w zależności od terminu wykonania przelewu
Zniżki grupowe dla 10 i więcej osób - 350 lub 405 złotych od osoby w zależności od terminu wykonania przelewu
Udział w wyścigu Speed Day Trophy - 50 złotych
Opłata za Moto-Kartę AW - 30 złotych
Opłata za egzamin na certyfikat PZM - 50 złotych
Speed Day TAXI (3 okrążenia) - 100 złotych
Jazda indywidualna z instruktorem w grupie A - 300 złotych
Jazda indywidualna z instruktorem w grupie B - 250 złotych
Jazda indywidualna z instruktorem w grupie C - 170 złotych
Jazda indywidualna z instruktorem w grupie D - 130 złotych

Oprócz tego przedstawiono ciekawą ofertę dla licencjonowanych przez PZM instruktorów sportu motorowego - otrzymają oni zniżkę w wysokości 10% za każdego z przyprowadzonych uczestników. Instruktor może jeździć we wszystkich grupach zaawansowania i dowolnej liczbie sesji.

Pierwsza edycja Speed Day 2016 odbędzie się już 11 kwietnia. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na www.speed-day.pl.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Speed Day 2015 Speed Day 2015
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści