Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Zlot Motocyklowy Moto Zauro Music – Bałtów, 06–08 sierpnia Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Zlot Motocyklowy Moto Zauro Music – Bałtów, 06–08 sierpnia

Zlot Moto Zauro Music odbędzie się w tym roku na terenie ośrodka wypoczynkowego "Park Jurajski" w miejscowości Bałtów niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego.

Zlot Moto Zauro Music odbędzie się w tym roku na terenie ośrodka wypoczynkowego "Park Jurajski" w miejscowości Bałtów niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego.


W programie trzydniowej imprezy przewidziano paradę motocyklową połączoną z mszą w Klasztorze Oblatów na Świętym Krzyżu, zwiedzanie wieży TV, wejście na taras widokowy Gołoborza I, konkursy sprawnościowe z nagrodami, pokazy umiejętności jazdy motocyklem czy spływ tratwami lub kajakami. Na uczestniczących w zlocie motocyklistów czeka także przejazd kolejką rollercoaster, zwiedzanie mini-zoo, zwierzyńca bałtowskiego oraz stadniny koni "Bałt", a także pokaz sztucznych ogni i liczne koncerty rockowe, m.in. Harlemu, 4 Szmerów i innych zespołów sceny rockowej.


Organizatorzy zadbali również o bazę noclegową w hotelach, gospodarstwach agroturystycznych i na polu namiotowym. Nie zabraknie także stoisk z artykułami spożywczymi.


Cena dla kierowcy wraz z motocyklem (50 zł) zwiera: znaczek zlotowy, koszulkę zlotową, miejsce dla motocykla na strzeżonym parku maszyn, miejsce na polu namiotowym, udział we wszystkich imprezach, konkursach i koncertach oraz inne niespodzianki. Cena dla pasażera (30 zł) zawiera: udział we wszystkich imprezach, konkursach i koncertach, miejsce na polu namiotowym oraz inne niespodzianki.


Więcej informacji na stronie organizatorów.

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Zlot Motocyklowy Moto Zauro Music – Bałtów, 06–08 sierpnia Zlot motocyklowy Moto Zauro...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści