-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Yamaha i Honda powracają na Eicmę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Yamaha i Honda powracają na Eicmę

Wygląda na to, że w 2010 roku na halach wystawienniczych Eicmy zobaczymy ofertę całej wielkiej czwórki, a nie, tak jak w ubiegłym roku, zaledwie Kawasaki i Suzuki.

Wygląda na to, że w 2010 roku na halach wystawienniczych Eicmy zobaczymy ofertę całej wielkiej czwórki, a nie, tak jak w ubiegłym roku, zaledwie Kawasaki i Suzuki.


Jak wszyscy doskonale wiemy, poprzedni rok był wyjątkowo ciężki dla producentów motocykli. Kryzys i cięcie kosztów spowodowały, że na wystawie Eicma, odbywającej się w Mediolanie w 2009 roku, zabrakło dwóch wielkich graczy rynku motocyklowego, jakimi są Yamaha i Honda. Obie marki postanowiły wtedy nie wystawiać się, a zaoszczędzone pieniądze przerzucić na inne formy promocji. Najwyraźniej jednak takie działanie nie przynoszą aż tak dobrych rezultatów i w 2010 roku zarówno Wielkie Skrzydło, jak i koncern spod znaku Trzech Skrzyżowanych Kamertonów wracają na hale wystawiennicze Eicmy.


Yamaha już zarezerwowała stoisko o powierzchni blisko 100 m2 w pawilonie numer 2. Marka prezentować się będzie również w strefie Motolive.


Honda natomiast pokaże swoje produkty w pawilonie numer 4. Również oni zarezerwowali sobie czas na torze w strefie Motolive, gdzie będą na żywo prezentować możliwości swoich motocykli i innych pojazdów.


Przypominamy, że kolejna, 68. wystawa International Motorcycle Show Eicma Milan odbędzie się w dniach 02–07 listopada 2010 roku.
 

Więcej o motocyklach Kawasaki
...
oceń ten materiał:
Yamaha i Honda powracają na Eicmę Honda i Yamaha na Eicma 2010
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści