Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy motocykli - recenzje, opinie, zdjęcia i komentarze Yamaha YZF-R3 - sport przyjazny na co dzień Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Yamaha YZF-R3 - sport przyjazny na co dzień test, opinie i oceny

„Jak poszły egzaminy? Jak się udała impreza? Ile zdobyłeś punktów w międzyszkolnym konkursie recytatorskim? Średnio? Wiecznie średnio. Ani dobrze, ani źle, po prostu średnio. Historia pamięta zwycięzców i przegranych. Nawet rudych, ale nie średnich”. Do redakcyjnego laboratorium trafiła Yamaha YZF-R3. Motocykl, który całkowicie zaprzecza temu krzywdzącemu stereotypowi. Jesteśmy pewni, że zostanie zapamiętany przez historię. Dlaczego – odpowiedź poniżej.

Jakość

Yamaha YZF-R3 wygląda super. Specyficzna kombinacja kolorów srebrnego i niebieskiego podkreśla przynależność do rodziny sportowych motocykli Yamahy. Nie ma sensu marnować kilobajtów pamięci na opisy - szczegóły zobaczycie na zdjęciach, natomiast w moim odczuciu jej kształty są najładniejsze z całej serii YZF-R.

 

Do jakości wykonania nie mamy żadnych zastrzeżeń...

 

Warto jednak skupić się na jakości, a tutaj Yamaha wypada całkiem dobrze. Plastiki są dobrze spasowane, wykonane z tworzyw wzbudzających pozytywne odczucia a wszelkie spawy i odlewy wykonane precyzyjnie i starannie. Instalację elektryczną poprowadzono schludnie.

 

Zobacz dane techniczne motocykla Yamaha YZF-R3 w naszym katalogu motocykli

 

Czytaj dalej na następnej stronie>>>

 

Więcej o motocyklach Yamaha Autor:

Strony:

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Yamaha YZF-R3

59
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści