-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Wypadek motocyklowy – potrzebna krew Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Wypadek motocyklowy – potrzebna krew

W środę 28 marca na drodze krajowej nr 71 w miejscowości Klęk w województwie łódzkim doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem policyjnego motocykla.

W środę 28 marca na drodze krajowej nr 71 w miejscowości Klęk w województwie łódzkim doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem policyjnego motocykla.

Kierowca samochodu osobowego Alfa Romeo, wyprzedzając inny pojazd, doprowadził najprawdopodobniej do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka policyjnym motocyklem. W wyniku zderzenia poważne obrażenia ciała odniósł funkcjonariusz Komisariatu Autostradowego w Łodzi z siedzibą w Sosnowcu, który w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Zgierzu. Życiu drugiego policjanta, także poszkodowanego w wypadku, nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący samochodem 19-latek oraz jeden z pasażerów z obrażeniami ciała trafili do zgierskiego szpitala. Drugi z pasażerów, mimo reanimacji, zmarł.

Prokuratura bada okoliczności wypadku.

Ranny policjant, sierżant sztabowy Damian Gąsiński, doznał obrażeń narządów wewnętrznych i zewnętrznych. Lekarze wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną. Funkcjonariusz przeszedł już jeden zabieg operacyjny, a lekarze z Oddziału Intensywnej Terapii i Anestezjologii w Zgierzu nie wykluczają następnych. Przyjaciele i koledzy z pracy rannego proszą o oddawanie krwi dla walczącego o życie policjanta. Można to zrobić w każdym punkcie krwiodawstwa, podając informację „krew dla Damiana Gąsińskiego”.
 

Tagi

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
Wypadek motocyklowy – potrzebna krew W wyniku zderzenia poważne...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści