Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Wszystko co najlepsze - tylko w kalendarzu MOTOGEN. 2014 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu
 
Kalendarz MOTOGEN. w pasażu motocyklowy.pl
Cena: 20 zł PLN
 

Ciekawostki

Wszystko co najlepsze - tylko w kalendarzu MOTOGEN. 2014

Najlepsze motocykle w swojej klasie, dwie atrakcyjne dziewczyny i wyselekcjonowane akcesoria czołowych producentów – już dziś to wszystko możecie mieć w swoim pokoju, biurze czy garażu. W jaki sposób? Nic prostszego! Wystarczy zaopatrzyć się w najnowszy projekt ekipy MOTOGEN., kalendarz na sezon 2014 przygotowany specjalnie dla naszych czytelników.

MOTOGEN. choć od początku istnieje w sieci, co roku wypuszcza namacalne owoce swojej pracy. Po projekcie "Select" oraz "M", postanowiliśmy przygotować kalendarz dla każdego fana dwóch kółek. BMW HP4 i akcja taśma, wakacyjne inspiracje z Ducati Monsterem czy motocyklowa interpretacja kultowego plakatu American Beauty – to i wiele innych ujęć Tomasza Similskiego znajdziecie na kartach naszego kalendarza. Wszystko oczywiście podane w czystej i eleganckiej formie na najwyższej jakości papierze.

 

Dwanaście stron przesyconych pasją do dwóch kołek możecie zamówić w cenie 20 zł korzystając z pasażu motocyklowy.pl.

 

Przy okazji składania zamówienia na specjalne życzenie będziemy również przesyłać elektroniczą wersję, którą ozdobić będziecie mogli pulpit swojego komputera.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani kulisami powstawania kalendarza MOTOGEN. 2014, to musicie znać kilka podstawowych haseł jak: 17 kaw, 12 litrów diesla, 6 energetyków i jeden dzień dwudziestoczterogodzinnej pracy podczas zdjęć. Do tego dochodzi kilkukilogramowy zestaw kosmetyków, dziesięć osób i gość w futrze rodem z Ulicy Sezamkowej. A najlepiej obejrzyjcie ten film:

 

 

Kalendarz MOTOGEN. możecie kupić w pasażu motocyklowy.pl w cenie 20 zł.

 

 

w tym miejscu MOTOGEN. pragnie podziękować:

salonom motocyklowym:

  • Liberty Motors
  • MM Rider
  • Profi Łódź

magazynowi CLM

specjalne podziękowania dla:

  • Maciej Stempij
  • Michał Chudzik
  • Krzysztof Olczyk
  • Natalia Śniada

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Zobacz galerię

Kalendarz MOTOGEN. 2014

13
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści