-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Wiosna z Ducatitour.pl - impreza bliska ideału Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Wiosna z Ducatitour.pl - impreza bliska ideału

Pod koniec maja odbyła się impreza, na którą kilkukrotnie Was zapraszaliśmy. To "Wiosna z Ducatitour.pl" tym razem zlokalizowana w Karkonoszach.

Impreza rozpoczynała się w piątek - na przybyłych gości czekał hotel ze SPA, kolacja oraz sklep z akcesoriami Ducati, w wyjątkowych rabatach.

W sobotę po porannej odprawie przybyli goście udali się we wspólną trasę malowniczymi zakątkami Karkonoszy - zrówno po stronie Czeskiej, jak i Polskiej.

Organizator przewidział dwie trasy - szosową, oraz mieszaną (z odcinkami dróg o gorszej nawierzchni i szutrowymi) dedykowaną przede wszystkim posiadaczom Multistrad.

 

Trasę zabezpieczali przewodnicy z Motoinsider.pl a tempo przejazdu dostosowane do najmniej doświadczonych kierowców. Pod koniec przejazdu obydwie grupy spotkały się na obiedzie przy torze flat-trackowym, gdzie każdy chętny mógł spróbować swoich sił w tym wciąż mało docenianym w Polsce sporcie.

Wieczór zakończył się grillem integracyjnym.

 

 

 

 

Niedziela to przede wszystkim jazdy testowe - goście mieli możliwość przetestowania praktycznie całego spektrum modeli Ducati - od nowości w postacie Scramblera Desert Sleda, przez Multistradę 950, Monstery aż po Supersporta R.

 

 

 

W naszym odczuciu to dobrze zorganizowane wydarzenie ma coraz większą szansę stać się cyklicznym - organizatorom nie brakuje pomysłów a pozytywna energia udziela się uczestnikom.

 

Do zobaczenia na kolejnej edycji, tym razem w Beskidach, już na przełomie sierpnia i września!

 

 

 

 

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści