-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Wakacje z Hondą NC750X i NC750S. Teraz kupisz te motocykle w promocji Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Wakacje z Hondą NC750X i NC750S. Teraz kupisz te motocykle w promocji

Jeszcze do końca lipca Hondy NC750X oraz NC750S kupimy w wakacyjnej promocji. To doskonała okazja, aby stać się właścicielem oszczędnego, atrakcyjnego motocykla, stworzonego do codziennej dynamicznej jazdy. Ceny zaczynają się od 26 100 zł.

Każdy klient, który skorzysta z wakacyjnej oferty na Hondy NC750X i NC750S, oprócz promocyjnych cen i korzystnych MotoRat w systemie 3x30, otrzymuje też gratis praktyczny kufer górny.

 

Oba modele, zarówno NC750X, jak i NC750S dostępne są w wersjach z roku 2015 oraz w zmodernizowanej stylistycznie i technicznie wersji z roku 2016. Modyfikacje objęły odświeżony wygląd nadwozia nawiązujący do stylu rodziny Adventure, nowe przednie zawieszenie Showa o większym skoku, wyposażone w system amortyzacji adaptacyjnej, opcjonalną dwusprzęgłową przekładnię DCT, zapewniającą płynną zmianę przełożeń przy zachowaniu stałego przeniesienia napędu i trzy poziomy trybu S. Jednostka sterująca przekładnią DCT samodzielnie wykrywa kąt nachylenia podłoża i odpowiednio dobiera biegi, dzięki czemu motocykl gwarantuje optymalny moment obrotowy na podjazdach i hamowanie silnikiem podczas zjazdów. W wersjach 2016 zastosowano w światłach technologię LED.

 

Szczegółowa oferta cenowa w pliku do pobrania

 

Motocykle Honda NC750X i NC750S doskonale sprawdzają się jako towarzysze długich wypadów za miasto, a także jako maszyny do codziennej jazdy miejskiej. Dzięki takiej charakterystyce skierowane sprawią satysfakcję zarówno początkującym, jak i doświadczonym motocyklistom.

 

Zobacz nasz test: Honda NC750X - James Bond do zadań codziennych

 

Wakacyjna promocja na Hondy NC750X i NC750S

Więcej o motocyklach Honda

pliki do pobrania

honda-nc750x-nc750s-promocja-wakacyjna.pdf
Honda NC750x i NC750S - promocja wakcyjna
...
oceń ten materiał:
Wakacyjna promocja na Hondy NC750X i NC750S Wakacyjna promocja na Hondy...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści