-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Valentino Rossi vs Lewis Hamilton - nieoczekiwana zmiana miejsc Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Valentino Rossi vs Lewis Hamilton - nieoczekiwana zmiana miejsc

Lewis Hamilton, fan motocykli, osoba od której nazwano limitowaną wersję MV Brutale RR LH44, znany bardziej jako sześciokrotny mistrz świata Formuły1, oraz Valentino Rossi, fan rajdów samochodowych i ich okazjonalny uczestnik a także osoba, która miała szansę testować bolid F1, rozpoznawalny jako dziewięciokrotny mistrz świata MotoGP spotkają się 9 grudnia na torze w Walencji i zamienią pojazdami.

Lewis Hamilton od lat marzy o jeździe motocyklem MotoGP, niestety, kontrakty w F1 uniemożliwiają takie ryzyko, mimo to udało mu się wziąć udział w jazdach testowych maszynami WSBK. Valentino Rossi kilkukrotnie testował bolidy F1 Scuderii Ferrari, miał także okazję ścigać się w rajdach wyczynowym Fordem Fiestą.

Lewis Hamilton, MV Agusta Brutale RR LH44

 

Valentino Rossi za kierownicą rajdowej Fiesty oraz...

 

...w czasie testów bolidu Ferrari...

 

Oprócz miłości do sportów motorowych obydwu panów łączy Monster, producent napojów, który będzie gospodarzem imprezy zaplanowanej na 9 grudnia na torze w Walencji. Który z nich lepiej sobie poradzi – czas pokaże, obserwując ich kariery, zapowiada się wyjątkowe widowisko.

W historii zdarzały się już wielkie zmiany dyscyplin motorowych: Michael Schumacher startował w niemieckiej serii IDM Superbike, a pochodzący z Wielkiej Brytanii John Surtees jest jak dotąd jedynym zawodnikiem, który zdobył mistrzostwo (siedmiokrotnie) w wyścigach motocyklowych oraz Formule 1 (raz, w 1964 r)…

 

Któremu z nich łatwiej będzie zaadaptować się do nowych warunków?

 

 

 

 

 

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści