-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Tydzień z Hondą AutoWitolin - akcja Lato w Mieście! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Tydzień z Hondą AutoWitolin - akcja Lato w Mieście!

Jesteś fanem motocykli Honda? Tak? Zatem nie możesz przegapić tego, co będzie się działo na naszym serwisie, naszych social mediach (FB, Instagram) a także w warszawskim salonie Honda AutoWitolin w dniach 19-25 sierpnia!

Honda AutoWitolin to jedyny salon Hondy w Polsce oferujący wszystkie produkty tej marki. Przy ulicy Grochowskiej możecie nabyć nie tylko samochody, motocykle i skutery Honda, ale także silniki zaburtowe Honda Marine, urządzenia do pielęgnacji ogrodu, agregaty prądotwórcze, pompy i urządzenia budowlane Honda Power Equipment!

 

Dlaczego o tym piszemy? Honda AutoWitolin będzie gospodarzem piątego tygodnia akcji serwisu Motogen - Lato w Mieście - i w związku z tym dealerstwo to przygotowało szereg atrakcji dla czytelników naszego serwisu:

 

Zacznijmy od tego, że każdy, kto zakupi nowy motocykl w AutoWitolin (wystarczy złożyć zamówienie poparte zadatkiem) będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w niedzielnym (25 sierpnia) sportowym szkoleniu na Torze Modlin prowadzonym przez byłych mistrzów wyścigów motocyklowych.  Do dyspozycji klientów będą najnowsze motocykle Honda, a także będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje, pyszne jedzenie, konkursy z nagrodami oraz oczywiście gadżety od partnerów akcji Lato w Mieście.

 

 

Dzień przed tym wydarzeniem zaprosimy was, drodzy czytelnicy, na Dzień Otwarty do Salonu Honda AutoWitolin, mieszczącego się przy ul. Grochowskiej 85 w Warszawie.  Będą czekały na was motocykle do jazd testowych (Africa Twin, CBR1000RR, CB1000R, Super Cub 125, SH125i, X-ADV, CB500F, CB500X, CBR650R), wyprzedaże do 70% – ubiorów oraz akcesoriów oraz atrakcyjne oferty cenowe: 40% na drugą rzecz ze stałej oferty.

 

Za to przez cały tydzień, od 19 do 25 sierpnia, będziemy jeździli Hondami, przybliżali wam ich cechy, opowiadali o zastosowanych rozwiązaniach technicznych i naszych odczuciach związanych z jazdą nowymi motocyklami tokijskiego producenta. Śledźcie nasze poczynania na FB, Instagramie oraz oczywiście serwisie Motogen.pl

 

Do zobaczenia! Honda górą!

 

Nad całością akcji Lato w Mieście patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz I’M Inter Motors.

 

Więcej o motocyklach Honda
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści