-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Tydzień Yamahy podczas akcji Lato w Mieście Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Tydzień Yamahy podczas akcji Lato w Mieście

Jest taki producent, który od lat odnosi sukcesy w sporcie motocyklowym i cieszy się zaufaniem oraz renomą wśród swoich klientów. Jest taki producent, który choć wytwarza także sprzęt grający, to na całym świecie bardziej jednak znany jest ze swoich jednośladów. Tym producentem jest oczywiście Yamaha, bez której nasze Lato w Mieście po prostu nie mogłoby się odbyć!

Jeżeli jesteś fanem motocykli z japońskiego Akashi, to tydzień 29 lipca – 3 sierpnia po prostu musisz spędzić z nami, a dokładniej z akcją Lato w Mieście (słowa LATO W MIEŚCIE linkują do zbiorczego artykułu zapowiadającego akcję) Motogenu!

 

29 lipca do naszej redakcji trafią Yamahy: R3, MT-07, XSR700 XTribute oraz Niken w wersji GT! Na łamach naszego serwisu, na naszym fp na facebooku oraz na naszym Instagramie prezentować wam będziemy ciekawostki związane z tymi modelami, będziecie mogli przeczytać testy tych motocykli, obejrzeć profesjonalne zdjęcia, a także zadawać nam pytania o te i inne sprzęty Yamahy podczas naszych transmisji LIVE.

 

Podczas trwania akcji odwiedzą nas goście specjalni, ambasadorowie marki Yamaha, którzy odpowiedzą na wszystkie wasze pytania i opowiedzą o swojej motocyklowej pasji!

 

 

Kulminacyjnym momentem tygodnia Yamahy, podczas akcji Lato w Mieście, będzie sobotni (3 sierpnia) Dzień Otwarty w warszawskim dealerstwie Yamahy – Uhma Bike, mieszczącym się przy ul. Modlińskiej 258 w Warszawie. Dealer przygotuje specjalnie dla was, tylko i wyłącznie w tym dniu, wyjątkowe promocje i atrakcje, takie jak np. jazdy testowe najnowszymi motocyklami Yamaha, poczęstunek grillowy czy konkursy z nagrodami!

 

Do zobaczenia na trasie i oczywiście 3 sierpnia w Uhma Bike!

 

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

 

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści