Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocyklowe Mistrzostwa Superbike Troy Bayliss ponownie odchodzi na emeryturę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

WSBK

Troy Bayliss ponownie odchodzi na emeryturę

Legenda Ducati i World Superbike ponownie przechodzi na wyścigową emeryturę. Bayliss zapowiedział, że nie będzie już zastępował Giugliano.

Pomimo całkiem niezłych wyników w Tajlandii, Bayliss zdecydował się ponownie przejść w stan wyścigowego spoczynku. Dodał jednak, że starty na Phillip Island i Chang International Circuit były dla niego przede wszystkim dobrą zabawą i możliwością sprawdzenia się z młodymi zawodnikami.

„Uwielbiam wyścigi, markę Ducati i ludzi, którzy tam pracują. Było wspaniale móc wystartować na Panigale R. Miałem to szczęście, że zakończyłem karierę w zdrowiu i dobrej formie. Widzę, że nadal potrafię być szybki, ale teraz jestem gotów wrócić do rodziny w Australii.

Chcę podziękować wszystkim za wsparcie i pozostawiam wszystko w rękach młodych talentów.”

Możemy sobie tylko wyobrażać, jakie niesamowite uczucia towarzyszyły zawodnikowi, kiedy ponownie przywdział wojenne barwy i dosiadł wyścigowego motocykla. Takie powroty lubimy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś Bayliss nas zaskoczy.

 

Więcej o motocyklach Ducati Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Troy Bayliss Troy Bayliss
Troy Bayliss Troy Bayliss
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści