-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Triumph Speed Twin ujawniony przez dealera tuż przed oficjalną premierą Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Triumph Speed Twin ujawniony przez dealera tuż przed oficjalną premierą

Triumph Speed Twin został ujawniony tuż przed premierą. Pierwsze zdjęcia nowego modelu możemy oglądać dzięki niesubordynacji jednego z dealerów marki.

Model Speed Twin to nawiązanie do motocykla produkowanego przez Triumpha w latach 1938-1940 i 1947-1966. Nazwa w oczywisty sposób uzupełnia także model Street Twin i nawiązuje do duetu roadsterów Triumpha – Speed Triple i Street Triple.

 

 

Informacje o możliwej premierze tego motocykla pojawiły się pod koniec września, kiedy to producent składał dokumenty homologacyjne w jednym z amerykańskich urzędów (CARB). Dziś, dzięki niedyskrecji jednego z dealerów marki, możemy obejrzeć jak będzie wyglądał nowy model linii Modern Classic.

 

Triumph Speed ​​Twin ma być mocniejszą i bogatszą wersją modelu Street Twin. Do napędu wykorzystany zostanie znany choćby z Thruxtona dwuzyclindrowy twin o pojemności 1200 cm3 i mocy 97 KM. Z Thruxtona pochodzić będzie także rama. Podobnie jak w Street Twin, także w Speed Twin zastosowane zostały koła aluminiowe.

 

 

Stylistyka silnie nawiązuje do całej linii Modern Classic. Może nawet trochę zbyt silnie – nie możemy oprzeć się wrażeniu, że w tej części oferty Triumpha robi się bardzo tłoczno.

 

Źródło zdjęć: NieuwsMotor.nl

 

Więcej o motocyklach Triumph

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści