-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Tragiczne wypadki w Gdańsku i Mysłowicach Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Tragiczne wypadki w Gdańsku i Mysłowicach

Wczoraj wieczorem niedaleko Dworca Głównego w Gdańsku doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął motocyklista.

Wczoraj wieczorem niedaleko Dworca Głównego w Gdańsku doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął motocyklista.

Niestety, ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący motocyklem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i własnych umiejętności. Do wypadku doszło na wiadukcie Błędnik. Motocyklista prawdopodobnie stracił panowanie nad motocyklem, wjechał na krawężnik i wpadł na barierkę. Zginął na miejscu.

Do podobnego w skutkach wypadku doszło także wczorajszym wieczorem w Mysłowicach na obwodnicy S1. Kierujący motocyklem Ducati, 32-letni obywatel Włoch wjechał w powstałą po intensywnych opadach kałużę. Prawdopodobnie wpadł w poślizg, stracił panowanie nad maszyną i uderzył w bariery energochłonne. Niestety, mimo reanimacji, zmarł w drodze do szpitala. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.

Sezon w pełni, a my wciąż apelujemy – jedźcie zawsze tak, by doczekać następnego sezonu.

Więcej o motocyklach Ducati

Tagi

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
Tragiczne wypadki w Gdańsku i Mysłowicach Policyjne statystyki są nie...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści