-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Tournée z Indianem - Tour de saloon już 20 września w gdańskim Classic Restaurant Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Tournée z Indianem - Tour de saloon już 20 września w gdańskim Classic Restaurant

Tourne z Indianem to, współorganizowany przez aktora Pawła Ferensa, cykl imprez integracyjnych dla fanów motocykli Indian. Na cykl ten składać się będzie się 5 imprez, które odbędą się w pięciu różnych miastach, które mogą poszczycić się posiadaniem salonu motocykli Indian! Na pierwszy ogień, już w najbliższy weekend, idzie Gdańsk!

Najbliższa impreza odbędzie się już za momencik, bo startuje w ten piątek, 20 września o godzinie 18, w gdańskiej Classic Restaurant. Jej współorganizatorem jest trójmiejski salon Indiana, czyli Motocykle 3City. Będzie to wydarzenie niekomercyjne i integracyjne dla właścicieli wszystkich motocykli Indian oraz ich przyjaciół, motocyklistów dosiadających innych maszyn, fanów Indiana jak i wszystkich zainteresowanych poznaniem "indiańskiego" środowiska.

 

Na imprezie nie zabraknie motocykli Indian – najstarszej amerykańskiej marki, ludzi w skórach, dobrego amerykańskiego jedzenia i napitku, które dostarczy Classic Restaurant, oraz oczywiście dobrej zabawy! Za oprawę artystyczną zadbają trójmiejscy artyści: na początek popis umiejętności gitarowych zaprezentuje Janina, a gwoździem programu będzie występ zespołu Access Denied. Wstęp, a jakże, gratis! Zapraszamy serdecznie!

 

Harmonogram imprez Tournée z Indianem:

 

  • 20 września Gdańsk
  • 5 października Poznań
  • 11 października Warszawa
  • 19 października Kraków
  • 26 października Wrocław

 

Już teraz zarezerwuj sobie czas na wspaniałą imprezę w twoim mieście!

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści