Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki

Testujemy Junaki!

Postanowiliśmy przyjrzeć się jednej z najpopularniejszych w Polsce marek. Junak oferuje motocykle i skutery nawet o połowę tańsze od japońskiej konkurencji. Czy w tym wypadku cena ma wpływ na obniżenie jakości? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Oczywiście takich rzeczy nie sprawdzi się podczas jednej jazdy testowej, ani nawet przez tydzień. Dlatego Junaki zawitają u nas na dłużej - nawet przez najbliższe cztery miesiące będziemy sprawdzać je w różnych warunkach.

Junak NK 650

Spośród oferty Junaka wybraliśmy model, który prezentuje się najbardziej okazale. NK 650 posiada dwucylindrowy silnik, dwie tarcze hamulcowe z przodu i konstrukcję bardzo zbliżoną do popularnego Kawasaki ER6. Inspiracje były więc czerpane z modelu, który osiągnął rynkowy sukces. Pierwsze kilometry na NK ujawniły tylko drobne mankamenty, które póki co cena wynosząca około 17.000 zł zdecydowanie rekompensuje. Czekajcie na pierwsze publikacje na jego temat.

Junak M16

Ten model to bardzo popularny cruiser, wokół którego wyrosła już mała społeczność. Na forum Junaka znajdziemy wielu użytkowniów modelu M16. Poprzednia generacja nie zrobiła na nas najlepszego wrażenia, teraz producent zapewnia o wielu zmianach, które poprawiły jakość oraz własności jezdne.

 

Jeżeli macie pytania odnośnie tych motocykli, prosimy o komentarze lub maile na redakcja@motogen.pl. Chętnie też spotkamy się z właścicielami Junaków w celu wspólnych jazd i wymiany wrażeń, czekamy na kontakt w Waszej strony!

Więcej o motocyklach Junak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Testujemy Junaki! Junaki w redakcji MOTOGEN.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści