-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do nowych i używanych modeli BMW Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do nowych i używanych modeli BMW

Tarcze hamulcowe są kluczowym elementem decydującym o bezpieczeństwie jazdy motocyklem. Ich nieprawidłowy dobór to wydłużona droga hamowania, kiepska dozowalność i niska skuteczność układu hamulcowego. Tarcze TRW to najwyższa jakość, atrakcyjny design oraz najlepsze materiały – produkt posiada homologację drogową poza modelem „SP” przeznaczonych do wyścigów. Sprawdź ofertę tarcz TRW dedykowanych do motocykli BMW.

Tarcze hamulcowe TRW do motocykli BMW zapewniają:

 

  • wysoką jakość przy unikalnym designie,
  • najlepsze materiały i precyzję wykonania,
  • idealny ruch obrotowy, a więc mniej wibracji i lepsze dopasowanie się klocków,
  • niezawodność i długi okres eksploatacji,
  • równomierne zużycie.

 

TRW oferuje tarcze hamulcowe w siedmiu wariantach do ponad 2000 modeli motocykli w tym także do aktualnych i nieco starszych jednośladów BMW. Tarcze TRW są do 30% trwalsze względem innych tarcz hamulcowych oferowanych przez firmy produkujące zamienniki. Tarcze hamulcowe muszą idealnie współgrać z klockami, (co zapewnia obróbka wykańczająca z dokładnością do 0,02mm) efektywnie absorbować i rozpraszać ciepło oraz być odporne na ścieranie.

 

Tarcze hamulcowe TRW dedykowane do motocykli BMW wykonano ze stopów stali o wysokiej jakości i twardości 35 HRC, odpornych na korozję o efektownej prezencji oraz niewielkiej masie. W procesie produkcyjnym wykorzystywana jest technologia laserowa.

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści