Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Szok! Tacy kierowcy mają prawo do poruszania się po drogach publicznych! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Szok! Tacy kierowcy mają prawo do poruszania się po drogach publicznych!

W tym video nie zobaczycie motocykla, ale film ten wg nas z motocyklami może mieć dużo wspólnego. Otóż tacy kierowcy, którzy nie panują zupełnie nad swoim pojazdem mają prawo jazdy i mogą poruszać się w ruchu ulicznym. Zgroza.

Fakt, na poniższym filmie widzimy tylko i wyłącznie mało istotny element jazdy, jakim jest parkowanie. Może mało istotny, ale mówiący dużo o kierowcy. Jeżeli ten/ta nie „czuje” rozmiaru swojego auta, nie potrafi wywnioskować w którą stronę zachodzi tył auta podczas cofania i oraz w którą stronę należy kręcić kierownicą, by się sprawnie zaparkować – mało prawdopodobne jest to, aby umiał/umiała przewidzieć wszystko co się będzie działo wokół pojazdu podczas jazdy do przodu. Tacy kierowcy powinni wg nas być wyłapani i usunięci z dróg publicznych, gdyż po prostu stanowią zagrożenie w ruchu drogowym. Znacie kogoś takiego?

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści