-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012

W ostatni weekend, 8–9 września, w podwarszawskich Oborach odbyło się spotkanie miłośników włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012.

Świetna atmosfera i doskonała pogoda, jaka towarzyszyła uczestnikom tych spotkań, to już niemal tradycja każdej edycji tego zlotu. Marka Ducati co roku stara się uczestniczyć czynnie w tej niesamowitej imprezie. Tak też było i w tym roku. Pod namiotem polskiego importera znalazły się obowiązkowe: Diavel Carbon i Multistrada 1200 S, ubrany w carbon Hypermotard, Superbike Evo 848 i długo oczekiwany naked bike – Streetfighter 848. Piękne motocykle budziły ogromne zainteresowanie wśród przybyłych zwiedzających i uczestników zlotu. W licznych konkursach, które przez cały czas trwania zlotu prowadzili organizatorzy, można było wygrać nagrody Ducati. W niedzielę Ducati przedstawiło bardzo ciekawą prezentację, która została entuzjastycznie przyjęta przez uczestników.


Cały weekend minął pod znakiem włoskiej motoryzacji i kultury. Motocykle, niesamowite samochody historyczne i współczesne, włoska kawa, filmy, sztuka… Wszyscy mogli poczuć na własnej skórze o co chodzi w tym niesamowitym klimacie, jaki oferuje kraj – ojczyzna kamieni milowych w historii całej motoryzacji.


Z przyjemnością będziemy czekali na przyszłoroczną edycję i kolejne! Galerie ze zdjęciami znajdziecie na: www.facebook.pl/DucatiPolskaOfficial i www.facebook.com/ForzaItaliaPL.

Więcej o motocyklach Ducati

Tagi

...
oceń ten materiał:
Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 Forza Italia 2012
Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 - fot. 2 Forza Italia 2012
Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 - fot. 3 Forza Italia 2012
Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 - fot. 4 Forza Italia 2012
Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 - fot. 5 Forza Italia 2012
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści