Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Suzuki pokaże GSX Concept na Tokyo Motor Show 2015 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Suzuki pokaże GSX Concept na Tokyo Motor Show 2015

Suzuki zaprezentowało pojazdy, które pokaże na tegorocznym Tokyo Motor Show. Wśród nich jest koncepcyjny GSX.

Producent nie mówi zbyt wiele o koncepcie poza tym, że ma on symbolizować moc serii GSX, w której skład wchodzą GSX-S1000, GSX-S1000F, rodzina GSX-R oraz GSX-R1300 Hayabusa. Suzuki wskazuje jednak, że koncept jest zapowiedzią stylistyki kolejnych generacji wymienionych modeli. Podkreśla również, że rzędowe czwórki stosowane w tych motocyklach są dynamiczne, wytrzymałe i zarazem przyjazne środowisku oraz kierowcy.

 

Przeczytaj również: Suzuki GSX-S1000F - wilk w owczej skórze

 

Koncept pojawia się w momencie, w którym po sieci krążą plotki dotyczące pojawienia się nowego GSX-R1000 już na tegorocznych targach EICMA. Oprócz tego Suzuki opatentowało rzędową czwórkę z turbodoładowaniem. Nie wiadomo jednak, czy chodzi tu o doładowanego sportowego litra czy może o Recursion, którego nazwa została ostatnio zastrzeżona na terenie Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej.

 

Na targach zostanie również pokazany Hustler Scoot - koncepcyjny skuter wyposażony w... walizkę. Pojazd wyposażono w silnik o pojemności 50 cm3. Walizkę można oczywiście zdemontować i zabrać ze sobą. Całość została bardzo atrakcyjnie "ubrana", co z pewnością zwróci uwagę młodych klientów.

Więcej o motocyklach Suzuki Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

oceń ten materiał:
Suzuki GSX Concept Suzuki GSX Concept
Suzuki Hustler Scoot Suzuki Hustler Scoot
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści