Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Suzuki SV650X Katana? To łatwe! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Suzuki SV650X Katana? To łatwe!

Zeszłoroczna premiera Suzuki SV650X spotkała się z mieszanymi reakcjami. O ile sam motocykl jest zrobiony z pomysłem, to na jego producenta spadła krytyka za brak prawdziwych innowacji i pudrowanie swojej bierności nowym pakietem stylistycznym. Co ciekawe, podobne głosy pojawiły się tuż po niedawnej premierze nowej Katany, którą niektórzy uznali po prostu za kolejną wariację na temat dobrze znanego GSX-S1000F.

S2 Concept, jedna z francuskich firm produkujących customowe plastiki do motocykli, zaproponowała zestaw do stworzenia hybrydy SV650X i Katany. Przednia owiewka z prostokątnym reflektorem zaskakująco dobrze wpisuje się w resztę sylwetki SV650. Do tego niewielka, ciemna szyba bez regulacji i nowa obudowa wyświetlacza. Całość wygląda bardzo smacznie i dobrze oddaje ducha lat 80 - czasów, które wielu z nas doskonale pamięta, a które już za chwilę będą określane jako “retro”.

 

Więcej o motocyklach Suzuki
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści