Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Suzuki SV650 X-TER Cafe Racer na bazie SV 650 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Suzuki SV650 X-TER Cafe Racer na bazie SV 650

Suzuki zaprezentowało SV650 X-TER na bazie SV650. Motocykl wpisuje się w nurt cafe racer i uzupełnia ofertę producenta. Moda na klasyki dotarła nareszcie także do Suzuki; trudno odmówić uroku temu sympatycznemu pojazdowi. Niestety, mamy też złą informację: pojazd będzie dostępny tylko na terenie Włoch.

Cafe racerowa owiewka, inne lusterka, dedykowany wydech i bandaże termiczne umieszczone na kolektorach powodują, że skromny SV650 zmienia się w prawdziwego, cafe-racerowaego klasyka. Tak powstało Suzuki SV 650 X-TER. Motocykl składający hołd sportowym klasykom sprzed wielu lat.

 

 

Dodatkowo, za sprawą clip-onów zamontowanych zamiast tradycyjnej kierownicy zmieniono pozycję jeźdźca, która teraz jest znacznie bardziej sportowa. Całości dopełnia efektowne, nostalgiczne lakierowanie i specjalne przeszycia fotela.

 

Pojazd kosztuje we Włoszech 7390 Euro, czyli ok 30 tysięcy złotych. Naszym zdaniem mógłby to być hit rynkowy. Właśnie, mógłby, gdyby był dostępny na rynkach innych niż włoski. Mamy nadzieję, że Suzuki zmieni zdanie i sprawi, że X-TER trafi do salonów także w Polsce.

 

A jak wam się podoba klasyczny cafe ze stajni Suzuki?

Więcej o motocyklach Suzuki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści