Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Suzuki Hayabusa 2019: czy będzie automatyczna skrzynia biegów? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Suzuki Hayabusa 2019: czy będzie automatyczna skrzynia biegów?

Jak donosi portal morebikes.co.uk Suzuki, Japończycy złożyli dokumenty w Japonii, Niemczech i USA dokumenty patentowe stanowiące o zastosowaniu półautomatycznej skrzyni biegów, która prawdopodobnie pojawi się wraz z nadchodzącą generacją Suzuki GSX1300R Hayabusa, której premiera spodziewana jest w 2019r.

Jak się okazuje system ma być obsługiwany nie ręcznie, jak np. DTC w Hondzie, ale tradycyjnie, nogą. Na razie brak więcej szczegółów. Dotychczasowe przecieki mówią o tym, że Hayabusa a.d 2019 będzie wyposażona w elektronicznie sterowane zawieszenie, zwiększonej pojemności silnik i wszelkich elektronicznych asystentach.

Więcej informacji znajdziecie tutaj we wcześniejszym materiale. Sama skrzynia biegów z półautomatyczną zmianą powinna uprzyjemnić podróże tym hyper turystykiem.

 

 

 

 

Bez względu na to, czy taka skrzynia biegów okaże się prawdą - intensywność plotek o nowej Hayce powinna zwiastować kolejną generację tego fenomenalnego motocykla. Swoją drogą czy chcielibyście ją z taką zmianą biegów?

Więcej o motocyklach Suzuki

Powiązane materiały

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści