Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Speed-Day - terminy, harmonogramy, atrakcje Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Speed-Day - terminy, harmonogramy, atrakcje

Speed Day to treningi dla każdego motocyklisty chcącego nauczyć się dobrze jeździć lub poprawić swoje umiejętności w kontrolowanych warunkach. Tor „Poznań”, na którym trenujemy spełnia rygorystyczne wymagania homologacyjne egzekwowane przez europejską federację motocyklową FIM Europe. Wszystko to sprawia że uczestnicy mają zagwarantowane najwyższe parametry bezpieczeństwa w czasie treningów - to wyróżnia treningi Speed Day. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry posiadającej uprawnienia krajowe oraz światowe. Ale Speed-Day to także mnóstwo atrakcji dla uczestników ale po kolei...

Treningi podzielone są na cztery grupy, zależne od umiejętności jazdy: początkową, zaawansowaną wolną, zaawansowaną szybką i zawodniczą.

 

W początkującej grupie pierwsze trzy sesje odbywają się z instruktorem, gdzie nowi uczestnicy mogą poznać nitkę toru, punkty hamowania, a także optymalną linię przejazdu.

 

Jazda z instruktorem

Opcjonalnie każdy z uczestników może wykupić jazdę indywidualną z instruktorem, niezależnie od grupy zaawansowania.

 

Speed Day Taxi

Dość ciekawą opcją jest Speed Day taxi czyli jazda z instruktorem "na plecak". To oferta skierowana przede wszystkim dla osób, które nie biorą udziału w treningach czy wyścigu, a chcą poczuć emocje związane z jazdą motocyklem po torze.

 

 

 

Nitka toru pokonana kilka lat temu z Natalią Florek w czasie Speed Day...

 

 

Speed Day Trophy

Speed Day Trophy to Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego, pod egidą Polskiego Związku Motorowego. W wyścigach może brać udział każdy, zarówno amator jak i posiadacz licencji B (wyścigi torowe) PZM.

 

 

 

 

 

Dzięki odpowiedniemu podziałowi na klasy, każdy ma szansę zdobyć cenne doświadczenie, przeżyć emocje związane ze współzawodnictwem oraz wygrać atrakcyjne nagrody. Poza tym Speed-Day Trophy to doskonały wstęp do startów w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski lub seriach międzynarodowych.

 

Terminy 2017

 

Terminy Speed Day w 2017r (literka "D" - oznacza Ducati Speed Day, a litera "T" - Speed Day Trophy):
 

15 - 16 maj T

19 - 20 czerwiec TD

06 - 07 lipiec

10 - 11 lipiec

17 - 18 lipiec  TD

24 - 25 lipiec

03 - 04 sierpień D

10 - 11 sierpień T

17 - 18 sierpień D

24 - 25 sierpień

04 - 05 wrzesień T

18 - 19 wrzesień TD

02 - 03 październik

 

Rezerwacja oraz cennik.

 

Ducati Speed Day

Ducati Speed Day to cykl szkoleń, podnoszący poziom bezpieczeństwa jazdy, użytkowników marki Ducati. Oczywiście event prowadzony jest przez kadrę Speed Day.

 

Jeśli ktoś z Was zastanawia się, czy warto wziąć udział w treningach Speed Day - odpowiedź jest prosta. Nigdzie tak szybko i bezpiecznie nie nauczycie się szybko jeździć, nie pokonacie własnych barier przed składaniem w zakręt a przede wszystkim nie wyszalejecie się w laboratoryjnych warunkach. To doskonałe miejsce do podnoszenia kwalifikacji i samodoskonalenia w sztuce jazdy motocyklem.

 

Więcej na stronie Speed Day.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści