-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Sobota 24 sierpnia - Dzień Otwarty w Honda Auto Witolin. Wyprzedaże -70%! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Sobota 24 sierpnia - Dzień Otwarty w Honda Auto Witolin. Wyprzedaże -70%!

Nasz wakacyjny projekt, Lato w Mieście, trwa w najlepsze. W tym tygodniu prezentujemy wam motocykle Honda od warszawskiego dealera – Auto Witolin. Już w najbliższą sobotę firma ta otwiera wam szeroko swoje obrotowe drzwi. Nie możecie tego przegapić, bo po prostu będzie opłacało się wam zajrzeć na Grochowską 85!

Każdy łowca wyprzedaży już ostrzy sobie zęby i pazury na rabaty i okazje, które można upolować będzie w najbliższą sobotę. Oto garść potrzebnych informacji:

 

Po pierwsze promocje!

 

Przy zakupie jednej rzeczy z asortymentu znajdującego się na salonie takich firm jak: Macna, Seca, Airoh czy S100, drugą, tańszą będziecie mogli nabyć z 40% rabatem.

 

Masz motocykl Honda i marzysz o oryginalnych akcesoriach z katalogu Hondy? Nic prostszego – zamów je w sobotę w Auto Witolin, a dostaniesz je aż 20% taniej!

 

Dodatkowo w salonie znajdziesz specjalny kosz wyprzedażowy z fantami przecenionymi nawet o 70%! Kto pierwszy – ten lepszy!

 

 

Po drugie motocykle!

 

Właśnie, przecież o motocykle tutaj głównie chodzi! Jeżeli nie znacie bliżej oferty Hondy na ten rok, to koniecznie musicie zapoznać się z najnowszymi modelami, a najlepiej zrobić to… podczas jazdy testowej. Na Grochowskiej 85, równiutko zaparkowane pod salonem czekać na was będą: CB 1000 R, CBR 650 R, CB 650 R, CB 500 X, CB 500 F, Africa Twin, X-Adv, SH 125, Super Cub…

 

Jeżeli tego wyjątkowego dnia, podczas trwania imprezy, zdecydujecie się na zakup motocykla, to musicie wiedzieć, że handlowcy obiecali nam być bardzo elastycznymi i nie obstawać za bardzo przy swoim. Znaczy to, że w sobotę 24 sierpnia będą dawali większe rabaty niż zwykle!

 

Ale to jeszcze nie wszystko! Każda osoba, która zdecyduje się na zakup motocykla w Honda Auto Witolin dnia 24 sierpnia, z automatu łapie się na szkolenie torowe na Torze Modlin, które odbędzie się następnego dnia – czyli w niedzielę 25 sierpnia – już od godziny 12:30. Szczegółów dowiecie się na miejscu od handlowców.

 

Oczywiście nie zabraknie poczęstunku i pysznej kawy z ekspresu, a my będziemy rozdawać nasze motogenowe naklejki i gadżety od partnerów projektu.

 

Zapraszamy wszystkich motocyklistów do salonu Auto Witolin, na Grochowską 85, w najbliższą sobotę w godzinach 10-15. Do zobaczenia!

 

Dni Otwarte w salonie Honda Auto Witolin wchodzą w skład projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl. 

 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

 

Więcej o motocyklach Honda
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści