-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Śmiertelny wypadek motocyklisty – poszukiwani świadkowie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Śmiertelny wypadek motocyklisty – poszukiwani świadkowie

W sobotę po południu we Wrocławiu doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty. Policja poszukuje świadków zdarzenia.

W sobotę po południu we Wrocławiu doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty. Policja poszukuje świadków zdarzenia.


Motocyklistapolicjant po służbie – wracał z pracy motocyklem. Przed skrzyżowaniem ulic Lotniczej i Metalowców we Wrocławiu motocykl nagle uderzył w słup sygnalizacji świetlnej, a jadący nim 35-letni policjant zginął na miejscu. W tym samym momencie przejeżdżało tamtędy czarne Audi, które nie zatrzymało się. Prawdopodobnie samochód może mieć uszkodzone prawe lusterko oraz zarysowany prawy bok. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku i poszukuje kierowcy czarnego Audi oraz świadków zdarzenia, którzy mogą potwierdzić, czy w jakikolwiek sposób przyczynił się on do wypadku motocyklisty.

Osoby, które widziały wydarzenie, proszone są o kontakt z wrocławskim Wydziałem Ruchu Drogowego na nr telefonu 71 340 32 95 lub na numer alarmowy 997.

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Śmiertelny wypadek motocyklisty – poszukiwani świadkowie Śmiertelny wypadek motocykl...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści