-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Śmiertelny wypadek 16-latka na skuterze Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Śmiertelny wypadek 16-latka na skuterze

Chłopak, wiozący na skuterze swoją koleżankę, prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w słup oświetleniowy. Niestety, zmarł w wyniku obrażeń.

Chłopak, wiozący na skuterze swoją koleżankę, prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w słup oświetleniowy.

Do wypadku doszło w poniedziałek w miejscowości Luzin w woj. pomorskim. Jadący  skuterem 16-latek, według wstępnych ustaleń policji, prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w słup. Chłopak z ciężkimi obrażeniami wewnętrznymi został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł kilka godzin po wypadku. Jego również 16-letnia pasażerka doznała lekkich, niezagrażających życiu obrażeń.

W tej chwili trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, a my przypominamy, zwłaszcza młodym kierowcom, o konieczności noszenia certyfikowanego kasku motocyklowego oraz odpowiedniej odzieży ochronnej, a przede wszystkim o dostosowaniu swoim możliwości do warunków panujących na drodze i możliwości pojazdu.
 

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Śmiertelny wypadek 16-latka na skuterze Miejsce wypadku. fot. Policja
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści